Sari la conținut
Forum Roportal
tzuy-k

am nevoie de ceva ajutor...!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mai uriasule! cand eram ca tine doream sa ma arunc de pe bloc.

mi-a trecut, apoi am mai cunoscut o gramada de bucurii. nu dispera atat de usor. fi barbat

am 53 ani

ai stima mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[tzuy-k] te rog frumos sa renunti la limbajul de mirc gen, sh, tz, k... uite jos in semnatura mea regulamentul :(. si cred ca puiu.t incerca doar sa fie dragut :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o iubesc.... nu vreau alta...si ca sa fac ceva doar asa ca sa treca timpul si so uit... nu merge...

 

e bine, dai inainte ... dar nu obsedat, ca simte si se plictiseste, putin indiferenta mascata, jocul erotic de-a azi te vreau maine re resping putin ca sa te trag mai mult inapoi poimanine :o:

 

 

:yes: i`m happy...failei de numai pot...defapt...e singura persoana careia nui pot arata indiferentza...restul lumii ... pur si simplu nu ma intereseaza...poate muri cineva in fatza mea...nu ma intereseaza...dar dak e vb de ea...CRAZY :(

 

...puiu.t ? alooo ma ei cu fratioare.. ? da ce mananci din aceeasi fafurie cu mine ??? 19 ajunge ?

eh, asta e rau ... ca daca ignori pe restul n-o s-o ai nici pe ea ... deci ... nu fi obsedat ca de orice te atashezi dispare pentur ca sufoci ...

 

EDIT: fara atacuri la persoana va rog :doh:

Editat de Anca/Maria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau puiu ...dar sa avem pardon ... 53 de ani cam de necrezut !!

 

va rog mult doar ziceti ...ce sa fac atata tot...fara alte intrebari...doar indrumari....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer, sa fi intelept si sa treci peste acest moment. viata e pline sa bariere ce trebuiesc depasite. personal nu te-as sfatui sa reincalzesti ciorba. pregateste-te de alte cuceriri, bafta multa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai avem si de 60 si peste ... care e problema? :yes:

 

ce sa faci ...sa iti mentii echilibrul ... nu e o solutie , e o reteta intreaga o retatie ... dragoste si rabdare ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi pare rau puiu ...dar sa avem pardon ... 53 de ani cam de necrezut !!

 

va rog mult doar ziceti ...ce sa fac atata tot...fara alte intrebari...doar indrumari....

in primul rind sa te linistesti un pic....

apoi sa vezi ce ginduri ai despre ea....si bune si mai putin bune.....sa vezi daca cumva ai avut "neintelegeri"in trecut...si sa cauti unele motive.....fii obiectiv cu tine.....stiu ca e greu cind iubesti......dar cu iubire poti sa faci si asta.....

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu pocnesti din degete si relatia e perfecta, nu e nici macar uniforma ... mereu sunt suisuri si coborasuri ... mai ales astea tineresti ...

 

deci ... dragoste multa, rabdare si tiutun ... si mai gasesteti si alte preocupari altfel stai calare pe capul ei si o sufoci ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×