Sari la conținut
Forum Roportal
tzuy-k

am nevoie de ceva ajutor...!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...m`am despartit de ea...sau nu stiu !!!... need some hellp... oare ? o iubesc... defapt e tot cea ce conteaza pt mine.... de vreo 2 saptamani ne tot certam ... nu stiam de ce...dar defapt ea se ferea ca eu sa nu alfuca ... ca intro seara la 2 metri de mine se saruta cu cineva...iar acum am gasit niste mesaje practic banale ... de la fostul ei prieten....adik :"salut ce mai faci " chestii de asstea care ...totusi duc la amintiri.... si acum nu stiu au urmat conficte .... nu stiu mai sunt cu ea... numai sunt..pur si simplu...am incercat sa trec peste nu pot...ea este foarte indiferenta...si dupa 6 luni superbe... am ajuns sa ma tai...si ...in fine some help plls :( :yes: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ...am vb ...si am tot vb ...si degeaba... si pot zice ca nu am zis o viatza intreaga atatea lucruri frumoase cuiva cate iam zis ei aseara in 10 minute... defapt ...probabil ultimile cuvinte... :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma mira nesiguranta ta: sunteti sau nu impreuna? La asta ma refeream. Pe ea ai intrebat-o? Ea ce zice, ce gandeste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...pai am intrebato...si ...zice ca nu stie... sau face asta doar ca sa nu ma raneasca ...asta gandeste ea ...chiar dak deja a facut prin anumite chestii ,,,si de`am ajuns sami tai incheieturile.... i`m fucking crazy... i know... dar nu stiu ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ce numai ea e fata pe lumea asta ? sunt altele de care o sa te indragostesti mai rau decat de ea :yes:

 

n-o lua in tragic...

 

daca va iubiti o sa va impacati indiferent ce s-a spus sau facut ... nu te agita, vine de la sine

 

intre timp fa ceva ce-ti face placere ... iesi cu pretini, merg la sala, mergi la vreun curs ceva ... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai...problema ...e ca nu vreau alta... asta zic toti...ca "da nu mai sunt alte fete de care ai sa te indragostesti " noup nu`i chiar asa...deci pur si simplu .... o iubesc.... nu vreau alta...si ca sa fac ceva doar asa ca sa treca timpul si so uit... nu merge...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yes: i`m happy...failei de numai pot...defapt...e singura persoana careia nui pot arata indiferentza...restul lumii ... pur si simplu nu ma intereseaza...poate muri cineva in fatza mea...nu ma intereseaza...dar dak e vb de ea...CRAZY :(

 

...puiu.t ? alooo ma ei cu fratioare.. ? da ce mananci din aceeasi fafurie cu mine ??? 19 ajunge ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×