Sari la conținut
Forum Roportal
DARKANGEL

Mos Craciun

Postări Recomandate

...Ce frumoase erau iernile din copilarie de la bunici... zapada suficienta pentru batai cu bulgari si cazemate, tuneluri prin zapada,...

:twisted:  :twisted:  :twisted:

Pacat ca nu mai e asa.

:)  :)  :)

 

 

... ca adivarat ai grait ... demult nu am mai vazut asa ierni ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e dor de zapada... mi-e dor de alb...mi-e dor de un Craciun Adevarat ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am prins si yo vreo cateva ierni de acest gen... insa de cativa ani, nici la tara nu mai ninge ca altadata... a ramas doar acel miros "de iarna" pe care il simt de cum ajung pe acolo... :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru noua conexiune, Claudiu :) :) Sa iti mearga cat mai repede (fara picioare, sic) netul !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine a venit mosul si mi-a adus ce i-am scris :twisted: ... pacat ca nu eram treaza cand a venit ca sa-i multumesc pentru cadouri... totusi, a uitat sa-mi aduca si zapada.. :) Poate se revanseaza pana la Revelion... :) :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai sincer craciunul fara zapada mi se pare lipsit de farmec. nici macar nu am simtit ca sunt sarbatorile de iarna, nu am mai simtit spiritul craciunului, de mult timp mi se pare o zi obisnuita. era mai bine cand credeam ca exista mosu' . era alta atmosfera cand ne trezeam dimineata si gaseam cadourile puse sub brad. :dee devin melancolica de acum :) . eu cred ca e mai bine sa credem in mos craciun caiar daca nu e mosu ala cu barba, gras si cu prajituri in buzunar ::): sarbatori fericite la toata lumea!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar Craciunul fara zapada nu are acelasi farmec.

Acum la Timisoara sunt 11 grade afara. Nu imi vine sa cred (poate sa-a defectat senzorul de la masina mea).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

MDA..........., sa ma plang si eu ca nu mi-a placut asa de mult Craciunul fara zapada, dar eu am compensat aceasta zi cu cea din 26 cand am fost la Busteni pe partie si am avut zapada (cei drept artificiala :winca: ) Dar a fost super.

 

Despre Mos Craciun pot sa spun ca a venit cu tot ce mi-am dorit.........mai putin un lucru :x :) :) :) Eu nu am fost asa de fericita ca Claudiu :( dar oricum........il astept pe Mos Gerila sa vedem poate ultimul scapa turma ::): ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×