Sari la conținut
Forum Roportal
marina

Ce-ar fi...

Postări Recomandate

:bigsmurf:

 

Ce-ar fi sa impodobim un pic Roportalul de Sarbatori?

Se poate? Macar cu cativa emoticoni (asa e pluralul?) noi cu figuri vesele, cu lumanarele si crengute de brad.

 

 

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa e! merita si roportal sa-la impodobim putin! buna initiativa, marina! deci, mai intai punem instalatia: :colors: :colors: :colors: si globuletele :cherry: :), colindele :)({|=, betia de veselie :druncaen:, ajutoarele mosului: :) :bigsmurf: :jocolor: :rendeer: si, nu in ultimul rand, mosul :)! Sarbatori fericite, dragi forumisti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce-ar fi sa impodobim un pic Roportalul de Sarbatori?

 

E o sugestie foarte buna si eu m-am gandit. Am inceput trecerea la un design de iarna pentru forum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vezi poate gasesti si niste avataruri smechere si... ai putea pune niste zapada !! era undeva de ningea pe site si cica e o imagine !!eh...oricum e superb site-ul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mey, mey ce straie frumoase are roportalul cu ocazia Craciunului... mai lipseste un brad impodobit pe prima pagina... :dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:winca: :winca: :winca:

 

 

Ma bucur ca v-a placut initiativa mea si ati luat-o in considerare!

 

SARBATORI FERICITE TUTUROR MEMBRILOR ROPORTALULUI !!!!

 

 

 

 

::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mey, mey ce straie frumoase are roportalul cu ocazia Craciunului... mai lipseste un brad impodobit pe prima pagina... :dee  :dee  :dee

 

Se lucreaza :dee

Problema este ca lucrez si la noul looca (pe care vreau sa-la termin pana la 1) si e greu sa ma impart.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×