Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
marina

Ce-ar fi...

Recommended Posts

:bigsmurf:

Ce-ar fi sa impodobim un pic Roportalul de Sarbatori?

Se poate? Macar cu cativa emoticoni (asa e pluralul?) noi cu figuri vesele, cu lumanarele si crengute de brad.

:)

asa e! merita si roportal sa-la impodobim putin! buna initiativa, marina! deci, mai intai punem instalatia: :colors: :colors: :colors: si globuletele :cherry: :), colindele :)({|=, betia de veselie :druncaen:, ajutoarele mosului: :) :bigsmurf: :jocolor: :rendeer: si, nu in ultimul rand, mosul :)! Sarbatori fericite, dragi forumisti!

Ce-ar fi sa impodobim un pic Roportalul de Sarbatori?

E o sugestie foarte buna si eu m-am gandit. Am inceput trecerea la un design de iarna pentru forum.

vezi poate gasesti si niste avataruri smechere si... ai putea pune niste zapada !! era undeva de ningea pe site si cica e o imagine !!eh...oricum e superb site-ul

Mey, mey ce straie frumoase are roportalul cu ocazia Craciunului... mai lipseste un brad impodobit pe prima pagina... :dee :dee :dee

:winca: :winca: :winca:

Ma bucur ca v-a placut initiativa mea si ati luat-o in considerare!

SARBATORI FERICITE TUTUROR MEMBRILOR ROPORTALULUI !!!!

::): ::): ::):

Mey, mey ce straie frumoase are roportalul cu ocazia Craciunului... mai lipseste un brad impodobit pe prima pagina... :dee  :dee  :dee

Se lucreaza :dee

Problema este ca lucrez si la noul looca (pe care vreau sa-la termin pana la 1) si e greu sa ma impart.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this