Sari la conținut
Forum Roportal
AzulaFirePrincess

Fara karma in astrograma

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

casa a 12 a e libera, la fel si casele 1,2,3,4,11,10,9; nu exista planete retrograde. unii sustin ca probabil persoana nu a mai trait in aceasta dimensiune si chiar ar putea fii din categoria 'oamenii de cristal' - se stie de acestia ca sunt 'noi aici acum.' vreo parere?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Copiii de Cristal au inceput sa apara pe planeta in jurul anului 2000, desi unii ii dateaza usor mai tarziu. Acestia sunt copii extrem de puternici, al caror scop principal este sa ne duca catre urmatorul nivel in evolutia noastra, si sa ne reveleze puterea noastra interioara si divinitatea noastra. Ei functioneaza ca o constiinta de grup mai degraba decat ca indivizi, si ei traiesc prin "Legea lui Unu" sau Constiinta Unitatii. Ei sunt o forta puternica pentru dragoste si pace pe planeta.

Persoana pe care o stiu nu este nascuta in 2000 si nici nu prea cred ca aceste fiinte au intr-adevar legatura cu vreun an anume.

 

Primul lucru pe care cei mai multi oameni il observa la Copiii de Cristal sunt ochii lor, mari, patrunzatori si inteligenti peste varsta lor. Ochii lor iti retin privirea si te hipnotizeaza, in timp ce realizezi ca sufletul ti-e dezvelit ca sa-l poata copilul vedea. Probabil ca ati observat aceasta noua "semintie" de copii populand rapid planeta noastra.

In general, la prima vedere mamele sunt fascinate de privirea copilului "Parca imi privea direct in suflet; parca lumina camera cu privirea." Nu reiau discutia despre aceste personaje (indigo, cristal), stiu ca s-a mai discutat pe undeva, dar trebuie sa fac legatura cu ceea ce ma intereseaza. Apropo de 'ochi mari patrunzatori' - in general se spune ca anumiti hibrizii au asemenea ochi si cei cu mult adn reptilian si anunnaki, teoretic. Acesti 'cristalini' sunt 'noi spirite', astfel se poate explica non existenta 'karmei' in aceasta astrograma. Cel mai probabil sunt manipulati genetic (cum ar spune unii fabricati printr-o alta dimensiune), deci programati sa faca 'all the good deeds they were meant to' - urmand doar un anume tipar/o agenda.

 

http://www.neurodiversity.com/indigo.html

 

de exemplu http://www.youtube.com/watch?v=YHi9gp5iDqk hybrid eyes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea...pe scurt:acesti oameni sunt ceea ce se cheama"schimbatori de soarta".Au acest... privilegiu. :) Soarta lor nu e decisa.

Ce-si fac cu mina lor... :hi: e lucru manual.

Sa nu luam exoftalmia drept ceea ce nu e... :)

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea mea...pe scurt:acesti oameni sunt ceea ce se cheama"schimbatori de soarta".Au acest privilegiu. :) Soarta lor nu e decisa.Ce-si fac cu mina lor...e lucru manual.

 

Este cu siguranta genul care schimba destine :) dar eu cred ca vine din alte unversuri .. something, doar ca nu a mai experimentat viata prin fiinta om. De fapt, cam asta i s-a mai spus 'bine ai venit in aceasta galaxie'. De unde vine si de ce... poate va afla :hi: Ar fii interesant sa aflii de unde vii sau de unde ai plecat 'ultima oara' si de ce ai ajuns aici, pentru a te intelege mai bine si va fii mai usor sa 'mergi mai departe'. Eu asa cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
casa a 12 a e libera, la fel si casele 1,2,3,4,11,10,9;

Cu alte cuvinte ,toate planetele iti sunt in casele 5, 6, 7, 8 .Vezi ce configuratie holistica ai(bol,ciorchine,aripi de pasare,etc),si,cauta-i pe undeva interpretarea(o gasesti si in cartea lui Ciuperca).Si Noul Nord ti-e direct?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu alte cuvinte ,toate planetele iti sunt in casele 5, 6, 7, 8 .Vezi ce configuratie holistica ai(bol,ciorchine,aripi de pasare,etc),si,cauta-i pe undeva interpretarea(o gasesti si in cartea lui Ciuperca).Si Noul Nord ti-e direct?

 

ce inseamna configuratia holistica, daca poti scrie ceva aici, mersi. noul nord? nu vad decat "true node".

 

ce inseamna configuratia holistica, daca poti scrie ceva aici, mersi. noul nord? nu vad decat "true node".

 

google :flowers: http://adim1.astrele.ro/articole/0972-Conf...0planete.2.html presupun ca e vorba de ceva de genul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
casa a 12 a e libera, la fel si casele 1,2,3,4,11,10,9; nu exista planete retrograde. unii sustin ca probabil persoana nu a mai trait in aceasta dimensiune si chiar ar putea fii din categoria 'oamenii de cristal' - se stie de acestia ca sunt 'noi aici acum.' vreo parere?

 

Chiar daca nu exista planete retrograde, Nodurile Lunare aproape intotdeauna se misca in sensul acelor de ceasornic, adica retrograd , invers fata de restul corpurilor ceresti. Exista doar momente foarte scurte, cand nodurile Lunare au mers direct. Vrei sa spui ca persoana s-a nascut intr-un asemenea moment? Ne poti spune cand? Sau macar anul si in ce semn se afla Soarele la momentul nasterii?

 

Intr-adevar, majoritatea venirilor la intrupare pe Terra sunt in Legea Karmei ( semn ca au venit aici in calitate de elevi, sa asimileze o lectie de viata, necesara lor pentru evolutia spirituala de mai departe) Si un numar mic de persoane ( care in ultimii ani a crescut) a Invatatorilor, cei care se nasc in Legea Iubirii si vin de buna voie aici, ca sa ne ajute sa evoluam. Acestia pot avea de cele mai multe ori ( dar nu e obligatoriu) un horoscop cu putine aspecte karmice.

 

De obicei, scopul venirii si directia in care trebuie sa meara in viata actuala o arata Nodul Nord, iar Nodul Sud arata bilantul la "plecarea" entitatii din ultima viata.....pe scurt,cu ce bagaj vine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si un numar mic de persoane ( care in ultimii ani a crescut) a Invatatorilor, cei care se nasc in Legea Iubirii si vin de buna voie aici, ca sa ne ajute sa evoluam. Acestia pot avea de cele mai multe ori ( dar nu e obligatoriu) un horoscop cu putine aspecte karmice.

 

 

De unde stii lucrurile astea? Poti fi tu oare unul dintre ei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×