Sari la conținut
Forum Roportal
bogdan_5844

uff...bored at hours

Postări Recomandate

meditatii sigur fac in a 8-a...nush incerc sa vad daka mere sa ma descurc eu singur,daca nu,meditatii....vad ca lucrurile incep sa fie bune(am respectat sfaturile voastre,amigos! :flowers: :flowers: :blink: ) :( mai ales ca si profii au inceput sa fie mai de gaşcă(la franceza si la dirigentie am vorbit despre chestii super cool ca de ex.ce fac tinerii azi,calculatoare,despre scoala,subiecte despre care imi place sa discut :P )m-ati ajutat foarte mult,si va multumesc din inima :) :) :) sunteti cu adevarat prieteni(p.s.:mama a zis ca cika s-ar putea sa fie pt ca nu manank destul sau pt ca nu dorm destul....voi ce credeti? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si somnul e o cauza...si roportalul e o cauza :spiteful:

p.s.: eu zic sa bei un 3 in 1 dimineata sau un red bull si n-ai treaba toata ziua

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca m-ati ajutat intr-un fel sau altul :spiteful: A inceput sa curga cu note bune!Dupa un 6 la franceza,am luat un 10,si inka unu la engleza,deasemenea la chimie,la fizica si la mate...s-ar putea si la istorie....Va multumesc mult! :focus: (P.S.Am luat si un KitteKat:D :stars: :stars: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu mai pierde noptile!

2. Daca problema continua, apeleaza la un sfatul cuiva calificat in domeniul medical (deficitul de atentie este o problema medicala, e drept necaracterstica acestei varste).

3. Stai mai putin pe Net.

4. Incearca sa gasesti putina placere in orice faci in viata, la un moment dat, o sa "scapi" si de scoala"! Pana atunci: succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mey...cred ca nu m-am exprimat eu bn...chestia asta e de cateva sapt. incoace!nush ce e cu mn(e chestie de curand nu o am de cand ma stiu) :blink: :doh:

dar poate te-ai ... indragostit!! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mey...cred ca nu m-am exprimat eu bn...chestia asta e de cateva sapt. incoace!nus ce e cu mn(e chestie de curand nu o am de cand ma stiu) :friends: :cheer:

Cred ca esti indragostit :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×