Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Rebelde se numeste serialul si RBD formatia...

 

 

am incercat zilele trecute sa ascult o piesa ... pe MTV sau pe U daca nu ma insel, dar dupa primele 15 secunde am schimbat postul. sue me.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Normal ca daca-ti place rockul n-are cum sa-ti placa si muzica latino in acelasi timp,stilurile astea se bat cap in cap...

Mie imi place RBD,mai ales melodiile Celestial si Dame de pe noul album. :flowers:

mie imi place rock-ul dar si rbd.daca asculti rock asta nu inseamna ca altceva nu mai asculti.sa fim seriosi.

 

avea dreptate cineva de aici ....RBD sunt o copie proasta a celor de la erreway...ei erau mult mai reusiti....iar RBD nu face decat sa ii copie....

ceea ce canta erreway nu se aseamana cu rbd.eu am ascultat si erreway si rbd.initial si eu am crezut ca ii copiaza,dar nu prea e asa.la erreway parca lipsea ceva.si acel ceva il au cei de la rbd.sumt chiar misto.dar acum fiecare cu parerea lui. :clapping: !go manchester united!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut "rebelde way" care mi se parea interesanta la vremea respectiva. "rebelde" mi de pare doar o copie ieftina.

iar referitor la muzica pe care o promoveaza cele 2 trupe , eu am alte gusturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cea mai soooooooooooooooooopper formatie este desigur RBD......... :jester: :) :D :D :think:

mai ai de invatat ce-i aia muzica buna...nu inteleg de ce i-ai pus la Artisti/Formatii....in primul rand aia nu canta,ci se miorlaie,in al doilea rand stii ce e ala un artist?e un om care are ceva minte in cap,un IQ triplu decat suma IQ-urilor membrilor acestei formatii,care e creativ etc etc...RBD e o trupa pt fetite de 8-12 ani,netrecute prin viata...cred si eu,cand esti suparat,nu poti asculta RBD...e o trupa care merge in discoteca,dar pana la afirmarea ca e cea mai buna trupa, e un drum extrem de luung si imposibil

PS: cati ani ai? :crazy:

PS2:sper ca ai inteles ce vreau sa zic.daca nu,o sa-ti traduc in limba rebelistilor :x:

PS3: :no offense:

 

:Peace:

Editat de Milkinis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie imi place rock-ul dar si rbd.daca asculti rock asta nu inseamna ca altceva nu mai asculti.sa fim seriosi.

si ce rock iti place?Tokio Hotel?[app aia nu canta rock]...rock adevarat nu poti asculta,in combinatie cu RBD.in nici un caz. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Manelarii asculta RBD!

 

 

cum ai constatat?eu cred ca nu prea sti ce vorbesti.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum ai constatat?eu cred ca nu prea sti ce vorbesti.. :P

eu cred ca nu prea ai studiat gramatica limbii romane.se scrie 'stii' nu 'sti' :lol2:

toate felurile de oameni asculta RBD,nu exista o anumita categorie.in general IQ-ul celor care ascuylta RBD este mai mic de 120 [dap,stiu ce vorbesc]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×