Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu, manelarii cred ca RBD e rock :jester: . De-aia nu asculta. Eu cred ca cei care asculta RBD sunt si fani Tokyo Hotel. Asta pentru ca se dau mari "roackeri", cand de fapt nu stiu nimic despre rock. Astia de la RBD sunt admirati mai mult de pustoaice. Cunosc. Am o colega care numai RBD fredoneaza :stars: .

 

Mda... cunosc manelisti care asculta RBD si th :| deci no comment. Sincer, n-am nimic personal cu rbd, dar dupa ce o saptamana intreaga am auzit peste tot numai de ei, muzica lor si alte alea... deja nu mai pot sa-i suport. Sora mea, cel putin, toata ziua o aud numai cu rbd. Pff... deci e fascinant. Si da.. ai dreptate... rbd sunt admirati mai mult de pustoaice... si de pusti. :| Oricum... de rbd mai e ceva, sa zicem, dar th sunt sub orice limita. Mda... nu's fan.. nu mai am ce comenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci RBD suks :D

Iar Tokio Hotel suks si ei!

Nu cred ca cineva care asculta Tokio se poate lauda ca asculta rock...in plus tipul pare cam Emo :think: nu gay :)

Si..la erreway(filmul) m'am uitat si eu cateva episoade,atunci cand a fost,iar apoi cand au aparut astia..Rebelde,i'am considerat,si inca ii consider o Copie foarte proasta!

 

 

 

am incercat zilele trecute sa ascult o piesa ... pe MTV sau pe U daca nu ma insel, dar dupa primele 15 secunde am schimbat postul. sue me.

foarte bine ai facut,daca nu schimbai postul,te asigur ca ajungeai sa-ti smulgi singur parul din urechi :D canta niste prostii

chopchii astia!dar...o sa le treaca.

 

DAK VA INTERESEAZA, RBD E CA MAI TARE TRUPA, DIN MEXICO, PAMANT SI UNIVERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SI DAK NU VA INTERESEAZA, HUSHI DEAICI K FAC SKNDAL!!!!!!!!!!!!! AIURITILOR! :focus: SUNTETI PROSTI DE BUBUITI!!! HAI RBD! HAI RBD!

Daca te intereseaza....sa stii ca RBD nu cred ca se poate numi trupa!eventual daca vrei sa vorbesti de cineva care sunt chiar ca cei mai tari de pe pamant si din univers mai bine vorbesti de Queen,Rolling Stones,Pink Floyd,RHCP,The Doors,Mettalica...mai vrei? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vin RBD in Romania!!! :P :P :P

 

Ma intreb care fraier plateste milioane de lei sa vada 6 pustani cum incearca sa cante (si nu le reuseste).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vin RBD in Romania!!! :P :P :P

 

Ma intreb care fraier plateste milioane de lei sa vada 6 pustani cum incearca sa cante (si nu le reuseste).

 

Hehe.. si inca cati fraieri sunt dispusi sa plateasca atat ca sa-i vada pe aia.... :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hehe.. si inca cati fraieri sunt dispusi sa plateasca atat ca sa-i vada pe aia.... :P

Fraieri de bani-gata,ca ceilalti nu-si permit sa vada mega-starurile Terrei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai repede m`as duce la concertul rbd decat la cel th > in caz ca vor veni th la noi :lol: :)

 

Mai bine stau acasa si ma plictisesc decat sa merg la concertele lor......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×