Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu ma deranjeaza.Ati furat startul si aveti 11 puncte avans.Eu as zice sa se reia campionatul.Cu arbitri straini care nu au nici un interes cine castiga.Pot gresi si ei insa nu asa flagrant.Si golul lui Catalin Munteanu din min 94 a fost frumos.A rupt un echilibru!Cum ti s-a parut meciul steaua-dinamo?Pe bune,fara false partizanate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma deranjeaza.Ati furat startul si aveti 11 puncte avans.Eu as zice sa se reia campionatul.Cu arbitri straini care nu au nici un interes cine castiga.Pot gresi si ei insa nu asa flagrant.Si golul lui Catalin Munteanu din min 94 a fost frumos.A rupt un echilibru!Cum ti s-a parut meciul steaua-dinamo?Pe bune,fara false partizanate?

Dap eu am inteles unde bati dar nu aita ca si Steaua a fost ajutata la greu turul asta dar asta se cam uita cat timp Dinamo este in fata(dar nu a fost Dinamo ajutata mai mult decat Steaua).

Cat despre meciul cu Steaua nu mai vreau sa comentez pentru ca nu imi mai amintesc detaliile dar in acel meci arbitrul a gresit mai mult pentru Dinamo!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dap...daca nu mai zice nimeni nimic o sa vorbesc tot eu...:clapping:

 

Pandurii Tg. Jiu - Dinamo

 

Liga I, Etapa 19

Tg. Jiu

Duminică, 10 decembrie 2006

Ora 13:00

 

Pareri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vai de capu' vostru.Ati picat cu Benfica!Ciao bambinos

EE nu este chiar asa.Are si Dinamo sansa ei(40-45%...).

Si oricum cred ca toata Romania va tine cu cainii in aceasta dubla pentru ca avem sansa sa trecem de Portugalia in clasament si sa mergem cu 3 in liga!!!

Am dreptate????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:crazy: :fool:

:spiteful:

Eu sunt dinamovist...dar mai presus de tot sunt roman :stars: Cand joaca Rapid si Steaua in cupele europene,tin cu ele pentru ca sunt echipe romanesti....Dar cred ca nu stii ce inseamna asta....e prea mult...Gandirea e o arta si cum tu nu esti artist :tease:

Nici nu ma asteptam sa spui altceva.... :band:

 

Tipic pentru noi.... :spiteful:

Jenant.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×