Sari la conținut
Forum Roportal
Trimisul lui Dumnezeu

Joaca Dumnezeu la penalti

Evaluează acest topic

Joaca Dumnezeu la penalti?  

2 membri au votat

  1. 1. Joaca Dumnezeu la penalti?

    • Da
      0
    • Nu
      2


Postări Recomandate

Stiu ca pare ceva aiurea, dar am deschis acest topic in cinstea celui inchis, valoarea topicul este mult mai mare si se pot afirma si infirma multe lucruri, si se pot aduce in discutie multe situatii, bineinteles tinandu-se cont ca ultima balaceala nu faceam cinste valorii topicului. Asadar revenind la ideea topicul.

 

Dumnezeu este tatal si ca un tata isi bate copii ca sa inteleaga anumite lucruri, de asemenea ii si avetizeaza, iar daca copii nu sunt ascultatori sunt santionati. Asta se intampla si in zilele noastre. Multi numesc asta soarta sau voia sortii, de asemenea mai este cunoscuta si expresia, roata vietii.

 

Bun si fac o intrebare, ce credeti ca e soarta, voia sortii, sau cum o numiti voi?

Eu sunt de acord cu Einstein, care zicea ca Dumnezeu nu arunca zarurile, sau soarta cum doriti sa numiti acesta idee.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
topic de 3 lei ... ilogic rau :jester:

multa iubire

La urmatoarea sentinta de genul asta ai 3 zile suspend.

 

Nu am inchis un topic cu off-side ca sa deschizi tu altul cu penalti, domnisoara Thorth.

Daca tot elogiezi valoarea celuilalt topic, ai rabdare pana maine, cand va fi redeschis, si incearca sa scrii mai putin febril, pentru ca ti-a iesit o postare plina de greseli de exprimare si gramaticale.

 

Topic inchis!

 

Daca mai deschizi vreunul pe tema asta, ai cartonas rosu!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×