Sari la conținut
Forum Roportal
driagosh

Ploiesti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buzaul sa ia fata Ploiestiului?

Desi sunt nascut la Buzau si m-am mutat in Ploiesti de-abia anul trecut nu prea cred ca asta se va intampla in curand...

E orasul meu de suflet... dar nu e ca Ploiestiul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer ,ultima oara cand am fost in ploiesti ,nu de mult timp ....tocmai spatiile verzi si curatenia orasului mi-a atras atentia ....eu am mers pe jos si chiar mi-a placut s-o fac ....incearca si tu din cand in cand ...8)

Ce ai cautat in Ploiesti? Vi des pe aici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutari prin acest topic ploiestenilor!! imi place orasul in care traiesc, mai aflu lucruri noi ca de exemplu 'centrul vechi al orasului', exprimare folosita intr-un articol dintr-un ziar local.. :o: Poate intr-o zi o sa-l descopar si eu 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ploiestiu' e ok :cheer: ...da shtitzi sh voi k intotdeauna e loc de mai bn :cheer:

Editat de okay58

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ploiestu' nu mai e un oras sigur....nu te mai poti plimba in voie ca iti sar in cap tot felu' de ciudati, iar daca mai esti si fata e si mai grav...ce sa zic jandarmi mai zaresti pe ici pe colo dar parca n-au niciun efect. cluburi, discoteci au ramas putine si alea la fel de nesigure..daca nu te duci cu o gasca intreaga sa te simti asigurat mai bine nu te mai duci deloc. parcurile la fel nu sunt locuri sigure decat eventual cele cu trafic mare de populatie cum este cel de la ceas. preturile tind catre cele din bucuresti desi salariile nu se compara nici pe departe. evenimente, concerte nu prea se organizeaza pe la noi( oare de ce?? ) si artistii care vin sunt aceeasi dintotdeauna. imi pare rau ca nu prea pot sa-l laud....:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×