Sari la conținut
Forum Roportal
Helene 23

Idei de cadouri

Postări Recomandate

Buna,

Mi-ar prinde bine o sugestie din partea voastra in legatura cu alegerea unui cadou pt o femeie deosebita pt mine.Urmeaza sa ne intalnim fizic prima oara si nu as vrea sa para prea scump,prea incarcat ,indecent ori stiu ce semnificatie sa exprime...Dsoara are 27 ani,o femeie deosebita, foarte inteligenta,sensibila,frumoasa ,pasionata de frumos,literatura,arta....etalez o mica descriere pt a ma putea ajuta cu o sugestie

Astept sugestiile voastre

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru prima intalnire,cadoul nu trebuie sa fie nici scump, nici cu valente interpretabile. Incearca o carte si nelipsitele flori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru prima intalnire,cadoul nu trebuie sa fie nici scump, nici cu valente interpretabile. Incearca o carte si nelipsitele flori.

 

Exact Rami asta e si idea...apreciez faptul ca ai raspuns asa iute

Ne stim de cateva luni bune,dar joburile, nu ne-au permis sa ne intalnim.acum vine si luna cadourile iar imbinate toate astea nu stiu exact ce sa ii mai cumpar pe langa un buchetel simpatic de flori...

Editat de cristtall

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum ti-am mai spus,o carte buna este intotdeauna un cadou potrivit, sau un mic obiect artizanal,de decor, o mica antichitate (prea pretentios?). Ceva care sa nu indice implicare si sa fie de bun gust :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa cum ti-am mai spus,o carte buna este intotdeauna un cadou potrivit, sau un mic obiect artizanal,de decor, o mica antichitate (prea pretentios?). Ceva care sa nu indice implicare si sa fie de bun gust :crazy:

la un astfel de cadou m-am gandit si eu.vreau sa sa para si implicare,deoarece exista ;o iubesc :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci, ai deja raspunsul cautat :crazy:

nu stiu daca s-ar potrivi sau cum ar privi ea o mica antichitate(pt decor)

 

nu stiu daca s-ar potrivi sau cum ar privi ea o mica antichitate(pt decor)

sunt mai tipicar de fel,super dificil:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru prima intalnire,cadoul nu trebuie sa fie nici scump, nici cu valente interpretabile. Incearca o carte si nelipsitele flori.

Eu zic ca numai florile sunt de ajuns. In fond e o prima intalnire.

Mai apoi cu ocazia sarbatorilor ii vei putea face cadou ceva mai substantial.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord cu laurent

daca ii daruiesti acum un cadou, se va putea simti stanjenita

daca totusi vrei sa-i mai oferi ceva, poti opta pentru ceva haios si dragut, astfel va detensiona putin prima voastra intalnire, cred ca nu e cazul sa dau exemple

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt de acord cu laurent

daca ii daruiesti acum un cadou, se va putea simti stanjenita

daca totusi vrei sa-i mai oferi ceva, poti opta pentru ceva haios si dragut, astfel va detensiona putin prima voastra intalnire, cred ca nu e cazul sa dau exemple

Ei nu. Ba da , da exemple.

Eu le fac cadou lenjerie intima de lux. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×