Sari la conținut
Forum Roportal
Helene 23

Idei de cadouri

Postări Recomandate

Revin si eu la acest topic si rog colegii de pe forum sa ma ajute cu o idee de cadou.

....

 

Mie mi se pare tare haios termometrul pe care l-ai gasit tu pe acel site ; doar intervalul de temperatura este cam mic - 6-28 grade !!. Pe acelasi site se mai gasesc si altele; cantare de baie, de bucatarie etc. Poti incerca cu chestii de bucatarie, din acelea de inox - sunt faine si li se gaseste utilizare in orice bucatarie fie ca sunt suporti pentru recipiente fierbinti , fie suporturi pentru tacamuri etc.

Poti sa le faci cadou si o rama digitala de fotografii sau ceva obiecte moderne de decorare. Sunt atatea pe la tot felul de magazine.

Sau un set de ceai - sunt la moda acum - au acel ceainicel haios si 6 canute cu farfuriore. Sunt multe.

 

Mai sunt cutiile de depozitare frumos decorate. Astea sigur le vor folosi; se pot pune si in biblioteca sau in orice loc al camerelor sau debara sau chiar pe balcon daca sunt din materiale impermeabile

 

Asta binenteles in cazul in care, asa cum te-a sfatuit Melissa sa ii intrebi, ei nu iti vor spune exact ce vor.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Revin dupa ceva timp la subiect sa va zic cum a fost cu vizita si cadoul de casa noua.

Am urmat sfatul lui Melissa Rebeca si am insistat sa imi spuna ce isi doresc, cam ce au ei nevoie sau ce le place. Aici e o situatie clasica de care toti ne-am lovit...cel ce ofera insista ...cel care trebuie sa primeasca cadoul evita subiectul. In final am reusit sa smulg ceva detalii de la ea si asa cum ma sfatuia si Indigo 1 isi doareau mai multe chestii de bucatarie...ceva din zona tacamuri, ceas, cantar, oale, electrocasnice etc.

Dupa cateva cautari pe internet am ramas la produsul asta care este un cantar de bucatarie digital si in acelasi timp este si ceas. E simpatic ca il poti agata pe perete sa il folosesti ca ceas si cand ai nevoie il asezi pe masa si il folosesti ca si cantar.

 

Partea buna este ca au fost incantati si eu am scapat de aceasta povara si anume de a oferi cadoul potrivit de casa noua! :)

Multumesc inca o data de mesaje..chiar m-au ajutat!

Editat de Blues
Scos citat si edit reclama.
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Revin dupa ceva timp la subiect sa va zic cum a fost cu vizita si cadoul de casa noua.

.....

 

Ma bucur ca ai gasit solutia optima si ai reusit sa le faci un cadou care sa le placa! :)

Adevarul e ca este interesant ceasul !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×