Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

ce merita barbatii?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

intrebare urmatoare e cat prind din ceea ce merita ...ca vad ca de meritat merita multe ...dar de primit cred ca se mai pierde pe drum :o:

Cam da. La bune intentii fetele sunt fruntase, ceea ce este ceva. Cam recunoastem ca avem multe daruri pentru voi. Ori nu vi le dam pana la urma ori nu le apucati voi, nu ajungeti la ele desi mana sta intinsa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intrebare urmatoare e cat prind din ceea ce merita ...ca vad ca de meritat merita multe ...dar de primit cred ca se mai pierde pe drum :-

 

Doar stii ca Dumnezeu iti da, dar nu iti baga in traista :soc: Asa si cu barbatii, noi oferim, dar nu toti au capacitatea si intelepciunea sa primeasca. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doar stii ca Dumnezeu iti da, dar nu iti baga in traista :- Asa si cu barbatii, noi oferim, dar nu toti au capacitatea si intelepciunea sa primeasca. :crazy:

 

Mie imi place sa vorbim pe concret. Ce se ofera ? Cine ofera ? si mai ales de ce ofera ? Oare oferind nu astepti sa primesti nimic la schimb ? Sau cum ?

 

Sau din alt punct de vedere ... ceea ce oferiti, este in mod constant ? Sau este oferit doar ca o recompensa ? Esti cutzu bun ai ... esti baiat rau, nu ai ? Iar in momentele "delicate" scoateti ochii cu ce ati oferit ...

 

deja ma enervez cu ce merita barbatii ...

Barbatii merita ce merita si femeile. Scurt si la obiect !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer, ma uit la topicul asta de 2 zile ... si ma tot gandesc la acelasi lucru ...

barbatii merita o : :crazy:

da ,misto si dupa aia ...sex de impacare :soc: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×