Sari la conținut
Forum Roportal
angry_angel

Intrebari? Nelamuriri? Va raspund..daca pot

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:yes: hai sa pun si eu o intrebare lui blakkkkarma...scuzati am uitat sa ridic degetul de pe tasta k :tease: ..asa ia sa-i pun o intrebare sa vad imi raspunde?

in control panel am rubrica date,language si regional si as dori ca sa mai adaug un limbaj si anume cel arab;daca dau de exemplu locatia iran ce trebuie sa dau la standard and format? ca sa pot scrie cu litere arabe?

mentionez ca am xp..hihi ce intrebare ti-am pus :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yes: hai sa pun si eu o intrebare lui blakkkkarma...scuzati am uitat sa ridic degetul de pe tasta k :tease: ..asa ia sa-i pun o intrebare sa vad imi raspunde?

in control panel am rubrica date,language si regional si as dori ca sa mai adaug un limbaj si anume cel arab;daca dau de exemplu locatia iran ce trebuie sa dau la standard and format? ca sa pot scrie cu litere arabe?

mentionez ca am xp..hihi ce intrebare ti-am pus :yes:

poi....eu sunt blackkkarma..pe blakkkkarma cauta-l in alta parte...dar de-ar fi sa ghicesc eu in locul acelui personaj intrebarea...as crede ca m-ai intrebat daca prostia doare,caci altfel nu-ti poti explica permanentizarea unei dureri de cap :>

micaela...go away :doh:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu defectiuni, ma primesti in cada ta? :yes:

da :>

toti avem defecte...eu sunt primul care afirm despre mine ca sunt departe de omul care mi-as dorii sa fiu....sunt putine defectele peste care nu pot trece cu vederea :yes:

 

mie tot nu mi-ai raspuns :doh:

ti-am saspuns acum :tease:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poi....eu sunt blackkkarma..pe blakkkkarma cauta-l in alta parte...dar de-ar fi sa ghicesc eu in locul acelui personaj intrebarea...as crede ca m-ai intrebat daca prostia doare,caci altfel nu-ti poti explica permanentizarea unei dureri de cap :tease:

micaela...go away :yes:

 

 

nu-i nici o problema cornele,(daca tin bine minte cornel te cheama) ca nu-mi raspunzi la intrebare..care era cat se poate de serioasa..ma asteptam la aceasta replica din partea ta..am facut un pariu si l-am castigat,orice intrebare ti-as fi pus(bineiteles serioasa)tu m-ai fitui..ca doar de sunt yvonne!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×