Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Esti multumita de corpul tau?

Evaluează acest topic

Esti multumita de corpul tau?  

188 membri au votat

  1. 1. Esti multumita de corpul tau?

    • Da, total multumita.
      36
    • Multumita, dar nu in totalitate.
      102
    • Nemultumita.
      27
    • Total nemultumita.
      17
    • Nu raspund.
      6
  2. 2. Ce iti place mai mult la corpul tau?

    • Tot.
      37
    • Sanii.
      36
    • Abdomenul.
      19
    • Posteriorul.
      30
    • Picioarele.
      34
    • Altceva. (ce anume??-scrie)
      11
    • Nimic.
      21


Postări Recomandate

O sa te dea in judecata Johnny Walker ca le folosesti sloganul fara a indica sursa :cool:

 

 

:blink: Procesul secolului va fi...

Editat de simoneta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am maini delicate si picioare la fel, dar ce ma fac cu abdomenul? am surplus de grasime de care nu pot sa scap si ma face sa ma simt diforma, am si o conformatie de amfora, dar mijocul e prea subtire fata de solduri

aveti vreo idee? si cam ce m-ar avantaja?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ca nu are nimic de-a face cu aspectul tau fizic si mult de-a face cu personalitatea ta ?

 

La asta te-ai gandit ?

 

:D

 

bine-inteles ca m-am gandit. am analizat pe toate partile. nu numai gandit, ci si intrebat, discutat si informat. as putea scrie si o carte :D ... privind personalitatea recunosc, oricand, ca am si eu... piticii mei, controlati insa in limitele normalului, cine n-are?? singura concluzie plauzibila la care am ajuns este ca fiecare din noi are un destin - un rol de jucat, o cruce de dus - caruia cu cat ii te impotrivesti mai mult cu atat te chinui mai tare. asa ca... ma bucur de ce am... si merg mai departe!

 

E vina lor. Nu stiu ce pierd.... :drunk: Keep walking.... :roll:

 

bun slogan !!!!!!!!!!!!! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am maini delicate si picioare la fel, dar ce ma fac cu abdomenul? am surplus de grasime de care nu pot sa scap si ma face sa ma simt diforma, am si o conformatie de amfora, dar mijocul e prea subtire fata de solduri

aveti vreo idee? si cam ce m-ar avantaja?

Nimic..asta este semnul ca faci copii sanatosi..asa spun Dr..ca trebuie sa fie op femeie sanatoasa . :drunk:

 

bine-inteles ca m-am gandit. am analizat pe toate partile. nu numai gandit, ci si intrebat, discutat si informat. as putea scrie si o carte :D ... privind personalitatea recunosc, oricand, ca am si eu... piticii mei, controlati insa in limitele normalului, cine n-are?? singura concluzie plauzibila la care am ajuns este ca fiecare din noi are un destin - un rol de jucat, o cruce de dus - caruia cu cat ii te impotrivesti mai mult cu atat te chinui mai tare. asa ca... ma bucur de ce am... si merg mai departe!

bun slogan !!!!!!!!!!!!! :jester:

Cite odata trebuie sa faci un pas in spate ,pentru al vedea pe cel din fata ta . :D poate acesta este raspunsul la problema ta . :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inainte credeam ca nu poti atrage un baiat daca nu arati bine, ca aspectul fizic e totul dar acum nu mai cred asa.

credeam despre mine ca sunt urata, am 1,75 , 60 kg, ma credeam gasa si esam obsedata sa slabesc.

am incercat totul sa slabesc dar cantarul nici nu urca dar nici nu cobora mai mult de 60 kg. nu inteleg de vre-o 3-4 ani eu aici am stagnat. de curand am intanlit un tip care mi-a zis ca aspesctul fizic nu conteaza ci personalitatea.

poti sa fi grasa sau slaba dar daca esti placuta in felul tau de a fi totul e ok. trebuie sa te increzi in fortele tale proprii si sa nu mai asculti la toti prostii (baieti) care se uita la felul cum arati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu's multumita.Intotdeauna e loc de mai bine.Ar trebui sa mai dau jos din burta si parca popoul e cam mare :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce scap de burtica o sa fiu multumita in totalitate....si sanii ar putea sa mai scada un pic :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti multumita de corpul tau?

Hmmmmm... da, pentru ca este inca functional; si nu, pentru ca nu are aspect tocmai "frumos" sau "secsi" :yahoo: ... asadar poate fi un dezavantaj in anumite situatii.

Oh well, who cares anyway?

 

Personal, apreciez mai mult forta/rezistenta decat infatisarea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate numai sant asa de multumita ca inainte.Am pus 5 kg pe parcursul a 2 ani.Am incercat cu sport,ceai antiadipos,masaj pt slabit,am renuntat chiar si la bauturile carbogazoase si am trecut pe ceaiuri naturale insa cele 5 kg numai vor sa plece.De felul meu am soldurile late,intr-un timp chiar ma interesasem de o operatie de micsorare.Majoritatea m-au privit ca pe o nebuna insa eu eram fixata pe ideea mea.Din fericire mi-a trecut insa acum ma streseaza problema celor 5 kg.Am facut niste teste in tara sa vad motivul ingrasarii mele si rezultatul a fost:mostenire genetica.Ma gandesc cu groaza la rezultatul asta:tata e mai osos ca si mine insa mama e gen vacuta Fulga :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricat as arata de bine mereu gasesc defecte,pacat ca din cauza asta nu prea am incredere in mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×