Sari la conținut
Forum Roportal
beijos_grande

AJUTOR!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

uite,doamne,cu ce se ocupa ''don corleone''....hai ca-i tare :)

de unde atata teama domnisoara???crezi ca te omoara? ca te vinde?in ce lume traiesti????

o fi el periculos...dar nici chiar asa cum il descrii tu nu poate fi...fiindca acum ar fi fost mort sau in puscarie :ok:

Tare as vrea sa te vad in locul ei.

cam ce ai face..?

 

Acum trebuie sa fie si mafiot...asta mao lipsea.

 

Bune sfaturi mai dati... :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tare as vrea sa te vad in locul ei.

cam ce ai face..?

 

Acum trebuie sa fie si mafiot...asta mao lipsea.

 

Bune sfaturi mai dati... :)

poi...poate ca exista un motiv ptr care nu sunt in situatia ei :ok:

dar...tu crezi ca o fata nu poate sa puna niste golani sa ma bata????e libera sa o faca...din contra,m-as bucura...as avea o ocazie nesperata -_-

daca-mi vei citi posturile vei constata ca vorbesc in functie de persoana...acestei fete i-ar face bine putina ironie...si vis-a-vis de ea si vis-a-vis de acest personaj...

uneori...dracul chiar nu e atat de negru :beee:

sper ca m-am facut inteles

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau să te sperii dar ceia ce voi povesti aici este adevărul adevărat. Sora mea si toata familia am trecut printr-un cosmar de genul acesta şi care ne rugăm la DUMNEZEU să nu re

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta da..e un caz de abuz clar....iar faptul ca tipul e in puscarie dovedeste acest lucru :)

dar sincer....eu inca nu sunt convins ca baiatul de care vorbeste fata este atat de periculos....cre ca pur si simplu...ceva nu se spune :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mare ti-e gradina DOAMNE!

 

aime, imi pare rau ptr ce i s-a intamplat surorii tale...dar stii cine poarta 99% din vina?! ...dar cred ca stii foarte bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca sora mea poartă cea mai mare parte din vina si tocmai pentru asta am sfătuito să fie deschisă cu părintii ei pentru că ei vor sti să o ajute . Dacă tată-l ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca sora mea poartă cea mai mare parte din vina si tocmai pentru asta am sfătuito să fie deschisă cu părintii ei pentru că ei vor sti să o ajute . Dacă tată-l ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×