Sari la conținut
Forum Roportal
beijos_grande

AJUTOR!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

iote profit si eu de ocazia acestui topic, sa spun ca am si eu un coleg care ma tortureaza cu cereri in casatorie, ieri i-am bagat pixul in mana, azi m-a luat pe sus cu tot cu scaun, sa-i fac vant pe scari? :spiteful:

Mă poţi prezenta drept prietenul tău. :crazy:

Sigur o să-i treacă orice interes pentru tine. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mă poţi prezenta drept prietenul tău. :(

Sigur o să-i treacă orice interes pentru tine. :(

 

dragut din partea ta, dar in cazul asta ar trebui sa-ti faci aparitia ma des :o:

 

 

ps: nu trebuie sa te deranjezi, si eu musc 8) :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...am iesit cu el dar ai mei nu ar fi de acord asa ca am renuntat.dar el NU!!!!!!!Ii tot spun sa ma lase in pace dar nu intelege.Frica de el personal nu imi e dar imi e teama ca va afla lumea iar unde stau eu nu e bine sa se afle de o fata ca umbla cu unu ca el.nu stiu cum sa fac sa scap de el.

 

Frica de el nu-ti e, dar de gura lumii da!?! :lol2:

 

Parerea mea e ca nici tu nu l-ai prea lasa. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si daca minora inseamna 23 atunci da sunt.:()) si nu trebuie sa ma ierti u.am zis ce cred si asa va fi mereu chiar daca nu convine.si el nu e asa cum crezi u.nu e un violator dar nu vrea sa rnunte la mine.atat.si eu as vrea sa am putina liniste.ms oricum pt sfat.

 

vai u ce dragut din partea ta.ms:)

in cazul asta....imi cer scuze...eu am judecat dipa ce-ai postat :lol2:

solutie nu-ti voi oferi....fiindca esti destul de mare si nu ai nevoie de experienta mea :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... este si dintr-o familie mai periculoasa iar cei din zona in care stau eu il respecta foarte mult din teama...problema e ca lui i s-a pus pata pe mine.eu la inceput am iesit cu el dar ai mei nu ar fi de acord asa ca am renuntat.dar el NU!!!!!!!Ii tot spun sa ma lase in pace dar nu intelege.Frica de el personal nu imi e dar imi e teama ca va afla lumea iar unde stau eu nu e bine sa se afle de o fata ca umbla cu unu ca el.nu stiu cum sa fac sa scap de el.imi puteti da o solutie.as aprecia.mersi.

mda ... dincolo de faptul ca acum platesti pretul "placerii" de a iesi cu un smecher de cartier... iti va fi destul de greu sa scapi de el, daca lui asa cum spui, i s-a pus pata pe tine( hi, hi... parca e mel. celor de la

Voltaj)....

o solutie ar fi asa cum a spus si Black, sa vorbesti cu parintii tai... sunt maturi si pot gasi o rezolvare problemei tale... pana atunci evita orice contact cu smekerul

cu ani in urma am cunoscut si eu un altfel de tip si pot spune ca nebunia si cinismul ii caracterizeaza :lol2:

asa ca... ai grija . :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o solutie ar fi asa cum a spus si Black, sa vorbesti cu parintii tai... sunt maturi si pot gasi o rezolvare problemei tale... pana atunci evita orice contact cu smekerul

 

la 23 de ani nu mai te plangi la mama si la tata ca baiatul din curtea scolii te trage de codite :(

daca isi doreste distanta o poate avea :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la 23 de ani nu mai te plangi la mama si la tata ca baiatul din curtea scolii te trage de codite :(

daca isi doreste distanta o poate avea :o:

Depinde c

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×