Sari la conținut
Forum Roportal
beijos_grande

AJUTOR!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

bai... si io am fost tanara si nelinistita, am umblat si noaptea cu gasca, am avut si prieteni, destui, mi-am trait viata asa cum am vrut... Dar, pentru Dumnezeu, in ce fel de anturaje va bagati, fetelor?! Am citit vreo trei cazuri, chiar asa, io nu stiu, ce va atrage la genul asta de oameni?! Nu vreau sa va judec, dar tot in lumea asta am trait si eu si am dat peste tot felul de oameni, dar asa ceva n-am patit. Cred ca este importanta atitudinea voastra fata de astfel de persoane, daca va aratati disponibile, atunci fiti pregatite sa suportati consecintele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi.sper sa reusesc si eu pana la urma.

mda... acel pana la urma s-ar putea dovedi tardiv, daca acum in ceasul al 12-lea , nu iei inca decizia care se impune de drept .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda... acel pana la urma s-ar putea dovedi tardiv, daca acum in ceasul al 12-lea , nu iei inca decizia care se impune de drept .

 

 

 

si care ar fi aia dupa parerea ta?

ca eu am luat decizia sa il evit complet dar se pare ca mereu reuseste sa dea de mine intr-un fel sau altul.si asta nu pt ca ii respund eu la tel.astept sa imi spui parerea ta.k?ms

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si care ar fi aia dupa parerea ta?

ca eu am luat decizia sa il evit complet dar se pare ca mereu reuseste sa dea de mine intr-un fel sau altul.si asta nu pt ca ii respund eu la tel.astept sa imi spui parerea ta.k?ms

adica tu inca mai vorbesti cu el la telefon? :dance3: si mai vrei sa scapi de el ? :spiteful: ma scuzati !

 

a... multa bafta ! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de multe ori, chiar si pe cel mai mare "borfas" ca sa spun asa il dezamerzi cu sinceritatea. Ce'i drept , trebuie sa fi putin abila. Si eu am avut asemenea probleme, chiar si acum stau intr'un cartier rau famat. La inceput s'au luat de mine, nu scapam de cativa, faceam si eu bascalie de ei, dar una asa mai.... inteligenta pentru ei. Iar cand a incercat unu sa se apropie, i'am spus cu zambetul pe buze..."Sa'mi bag p*** care nu o am de nu te castrez daca mai incerci". Acum suntem prieteni :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica tu inca mai vorbesti cu el la telefon? :dance3: si mai vrei sa scapi de el ? :spiteful: ma scuzati !

 

a... multa bafta ! :yes:

 

 

 

 

tocmai asta ziceam.ca reuseste sa dea de mine chiar daca eu il evit.doar am zis ca il evit.nu ii rasp la tel dar reuseste sa dea de mine cand vrea.poate nu m-am exprimat eu corect.scuze!!!

 

de multe ori, chiar si pe cel mai mare "borfas" ca sa spun asa il dezamerzi cu sinceritatea. Ce'i drept , trebuie sa fi putin abila. Si eu am avut asemenea probleme, chiar si acum stau intr'un cartier rau famat. La inceput s'au luat de mine, nu scapam de cativa, faceam si eu bascalie de ei, dar una asa mai.... inteligenta pentru ei. Iar cand a incercat unu sa se apropie, i'am spus cu zambetul pe buze..."Sa'mi bag p*** care nu o am de nu te castrez daca mai incerci". Acum suntem prieteni :ok:

 

 

 

esti tare!!!bv!am si eu multi prieteni de gen de care candva nu scapam si i-am luat la fel ca tine.dar cu asta se pare ca nu reusesc deloc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

il castrezi :spiteful:

 

gresela ta ..consecintele tot tu le suferi ...sa fim seriosi ...nu expui toate aspectele se vede pe om care e periculos si care nu , de ce nu faci referire ca e din lumea interlopa si faze de genul asta si stiai de la inceput cu cine te vezi...pai sincer ...nu ai prea multe variante .....poate doar sa devi nevasta lui si sa il torni la sri :dance3: ....ca vad ca iti plac baietii rai ...acum scapa de ei ....se pare ca placerile te urmaresc acum :yes: bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
il castrezi :spiteful:

 

gresela ta ..consecintele tot tu le suferi ...sa fim seriosi ...nu expui toate aspectele se vede pe om care e periculos si care nu , de ce nu faci referire ca e din lumea interlopa si faze de genul asta si stiai de la inceput cu cine te vezi...pai sincer ...nu ai prea multe variante .....poate doar sa devi nevasta lui si sa il torni la sri :dance3: ....ca vad ca iti plac baietii rai ...acum scapa de ei ....se pare ca placerile te urmaresc acum :yes: bafta

 

 

 

intr-adevar nu e chiar ingeras baiatu dar nu pot zice ca face parte din lumea interlopa.si sa stii ca atunci cand l-am cunoscut nu stiam cine e si ce nume poarta.l-am cunoscut printr-un prieten in care am mare incredere.nici el nu s-a gandit ca asta va dori ceva mai mult de la mine decat o simpla tovarasie.asa ca nu m-am bagat in ceva ce stiam ca poate fi perculos mai incolo.am aflat ulterior,la putin timp dupa ce am inceput sa umblu cu el.greseala mea ca am crezut ca, desi el nu e tocmai "cuminte" ,e un baiat dragut.dragut poate fi dar nu si atunci cand e refuzat.pt ca doar atunci cand am inceput sa ii spun ca nu mai vreau nimic cu el a inceput sa ma "streseze" ca sa folosesc un cuv mai bland.oricum consecintele le platesc chiar daca a fost greseala mea sau nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intr-adevar nu e chiar ingeras baiatu dar nu pot zice ca face parte din lumea interlopa.si sa stii ca atunci cand l-am cunoscut nu stiam cine e si ce nume poarta.l-am cunoscut printr-un prieten in care am mare incredere.nici el nu s-a gandit ca asta va dori ceva mai mult de la mine decat o simpla tovarasie.asa ca nu m-am bagat in ceva ce stiam ca poate fi perculos mai incolo.am aflat ulterior,la putin timp dupa ce am inceput sa umblu cu el.greseala mea ca am crezut ca, desi el nu e tocmai "cuminte" ,e un baiat dragut.dragut poate fi dar nu si atunci cand e refuzat.pt ca doar atunci cand am inceput sa ii spun ca nu mai vreau nimic cu el a inceput sa ma "streseze" ca sa folosesc un cuv mai bland.oricum consecintele le platesc chiar daca a fost greseala mea sau nu.

 

 

mai fatuco , ca sa folosesc un limbaj pe care il foloseste politia cu lichelele de teapa lui , daca licheaua asta de care-mi zici tu nu e tocmai"cuminte"sa te citez ce inseamna ..si mai ales ca nu e in interlopa ...e clar ...gainar de face calcari prin tara sau prin afara ....jeg uman care crede ca muschii si teroare pot convinge o persoana ....si din cate obs ii iei apararea ...de ce? pai tu ai auzit de preventivitate ....nu poti iesi asa cu oricine si oricum dupa prima intalnire daca esti fatuca desteapta il citesti ....de la ce povestesti tu pana la crima pasionala nu e f putin dar nici f mult ....parca ai avea cum zicea cineva pe aici 16-17 ani ...maturizeate fatuco ...lumea e dura ....de aceea trebuie sa te informezi ....suport consecintele lipsei tale de preventie si increderea care o ai in asa zisul prieten care precis face calcari cu respectivul .....ai grija de tine ...si incearca sa ii spui frumos ca daca nu vrea o rezolvare pasnica mai exista si lege in tara asta ......contrat multor pareri contra ....numai bine si daca viitoare casca ochii de 2-3ori mai bine sa acuzi gresit decat sa fii indulgenta

 

 

 

:focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai fatuco , ca sa folosesc un limbaj pe care il foloseste politia cu lichelele de teapa lui , daca licheaua asta de care-mi zici tu nu e tocmai"cuminte"sa te citez ce inseamna ..si mai ales ca nu e in interlopa ...e clar ...gainar de face calcari prin tara sau prin afara ....jeg uman care crede ca muschii si teroare pot convinge o persoana ....si din cate obs ii iei apararea ...de ce? pai tu ai auzit de preventivitate ....nu poti iesi asa cu oricine si oricum dupa prima intalnire daca esti fatuca desteapta il citesti ....de la ce povestesti tu pana la crima pasionala nu e f putin dar nici f mult ....parca ai avea cum zicea cineva pe aici 16-17 ani ...maturizeate fatuco ...lumea e dura ....de aceea trebuie sa te informezi ....suport consecintele lipsei tale de preventie si increderea care o ai in asa zisul prieten care precis face calcari cu respectivul .....ai grija de tine ...si incearca sa ii spui frumos ca daca nu vrea o rezolvare pasnica mai exista si lege in tara asta ......contrat multor pareri contra ....numai bine si daca viitoare casca ochii de 2-3ori mai bine sa acuzi gresit decat sa fii indulgenta

:focus:

 

 

 

crede-ma ca de la prima intalnire nu ai cum sa il citesti.e foarte versat si stie sa vb si sa se poarte foarte bine.de aia am si acceptat sa il mai vad.ca eu cand am stat prima data de vb cu el nu eram doar noi doi.eram in gasca in oras.si de aia am acceptat sa ma vad si dupa aia cu el.oricum ms mult pt sfaturi si observ ca incepe sa se sature sa nu il bag in seama.m-a lasat mai moale in ultimele zile,sper sa ramana asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×