Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Promisiuni electorale pentru elevii si studentii saraci

Postări Recomandate

multi dintre cei ce n-au computere,cred ca e grozav si suficient sa ai unul...dar de fapt ai nevoie de un computer bun,nu de unul oarecare.decat sa vina guvernul si sa le dea oamenilor insuficienti bani pentru a-si cumpara un computer mai de Doamne-ajuta,mai bine ar creste salariile oamenilor,fara sa mai faca atatea programe speciale si deosebite unde se dau bani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
problema e in capu vostru ....yo sunt unul dintre cei care au beneficiat 

 

de acest ajutor de 200 de euro.....chiar acum va scriu de pe calcu luat cu 

 

ajutorul guvernului asta 

 

care da numai tepe......asa e.......altceva mai stiti......intr-adevar a trebuit 

 

sa dau o diferenta dar macar nu am platit 12 mil cat facea tot ci doar 4 

 

mil......oau ce guvern rau avem ca mi-a dat 8 mil sa imi pot lua 

 

calcu ......sunteti niste prosti inculti care va dati cu parerea si habar nu 

 

aveti ce se intampla de fapt......macar guvernu nastase m-a ajutat intr-un 

 

fel......restu ce au facut....? :?:  :?:  :?:

 

sa stii ca nu sintem chiar asa paranoici in privinta tepelor. nu am criticat nici guvernul pe care tu-la sustii aici. poate pana la urma pentru unii e o treaba destul de buna... eu am gasit un caz si a fost o problema.

dar incearca sa depasesti bucuria de a avea un pc si sa vezi in ansamblu toate laturile acestui "ajutor". dincolo de aceasta bucurie de moment exista un nivel de trai destul de scazut, pe care tu poate nu-la cunosti inca. cu asta se confrunta parintii tai daca au recurs la acest program... intreaba-i pe ei.

eu cred ca mai bine ar fi fost sa avem cu totii banii necesari sa-la cumparam la pret intreg....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×