Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca doriti sa raspundeti intrebarilor celorlalti useri nu este nevoie sa faceti fiecare cate un topic ci activati-va jurnalul si creati acolo un subiect (in care mentionati ca doriti sa raspundeti la intrebari). Postati apoi link-ul aici.

 

Tip: Pe blog puteti sterge comentarii :hi:

 

aceasta explicatie pe mine nu ma convinge ! topicul deschis de mine a fost postat pe 31 iulie 2006 deci cu mult timp inainte de invazia celorlalte si cred ca suficient timp ca roportalul sa decida daca trebuie inchis sau nu ! SI NU A FOSTINCHIS ! pana acum cateva zile nu s-a pus problema inchiderii lui doar in momentul in care au aparut altele asemanatoare ! nu mai mentionez faptul ca a mai si fost aruncat in recycle bin din "greseala". am inteles "greseala" fara sa fac scandal sau sa cer explicatii suplimentare.

faptul ca cineva a vrut sa atraga atentia asupra lui si sa deschida topic asemanator nu este problema mea caci topicul meu nu a avut aceasta intentie!

nu vreau blog si linkuri !

astept explicatii convingatoare !

 

multumesc !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intru-cat sunt revoltata de felul in care unii membrii ai forum-ului inteleg sa se manifeste fata de unele materiale postate, cat si fata de aurorii acestora, rog insistent ca numele meu sa fie radiat de pe forum si as fi incantata daca ar disparea si toate postarile mele. Celor care m-au jignit le multumesc si sper ca in viata sa nu aiba parte de regimul pe care mi l-au aplicat mie. Silverstar, 3 sept. 2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cine sau ce anume te-a suparat?

 

din cate stiu, tu postezi la astrologie&paranormal... nu am vazut sa fie conflicte pe acolo :offtopic:

iar daca este vorba de un user anume, exista optiunea "ignore"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intru-cat sunt revoltata de felul in care unii membrii ai forum-ului inteleg sa se manifeste fata de unele materiale postate, cat si fata de aurorii acestora, rog insistent ca numele meu sa fie radiat de pe forum si as fi incantata daca ar disparea si toate postarile mele. Celor care m-au jignit le multumesc si sper ca in viata sa nu aiba parte de regimul pe care mi l-au aplicat mie. Silverstar, 3 sept. 2006

 

Silverstar,este vorba de anumiti useri,nu de toti!

Iti vorbeste un om de 61 de ani,care a mai trecut prin asa ceva in viata de ''N''ori si poate si mai greu!

Nu te superi,iti iei jucariile si pleci!!!Fii o luptatoare!Caleste-te!Iti va prinde bine in viata!

Cu stima si respect,Dan-Gabriel

PS.Moderatoarele noastre femei(le sarut mana)ar putea sa te consilieze putin in privat.Acelasi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prima pe mine i s-a pus pata, asculta-ma ce zic. Ceilalti au postat dupa testamentul ei de pe 3 sept....

:flowers: moderatoarele femei dau si sfaturi in privat? :flowers:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prima pe mine i s-a pus pata, asculta-ma ce zic. Ceilalti au postat dupa testamentul ei de pe 3 sept....

:flowers: moderatoarele femei dau si sfaturi in privat? :flowers:

 

Te rog sa stai la coada !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prima pe mine i s-a pus pata, asculta-ma ce zic. Ceilalti au postat dupa testamentul ei de pe 3 sept....

:yes: moderatoarele femei dau si sfaturi in privat? :flowers:

 

De la femei....pentru femei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×