Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Uite vreau sa va arat ceva-citind materialele voastre mi-am adus aminte-feciorul meu cand era mic a participat la un cros si a luat locul 2.Atunci i-am facut poza si nu mare mi-a fost mirararea sa constat ca din el la capul pieptului iesise ceva alb. Im prima instanta am crezut ca este o pata de pe film insa privind mai atent ciudatenia am constatat ca lasa umbra deci ca este un ceva. Pe atunci nu existau mijloace performante de analiza a fotografiei asa ca am bagat-o in album si s-a asternut uitarea peste ea pana acum cand voi mi-ati amintit de ciudatenii. Priviti cu atentie fotografia,marit-o,cercetati-o cum vreti voi si spuneti-mi parerea voastra.

 

:yahoo: :o :D :crazy:

 

Eu nu stiu ce sa zic...Pare un nor alb :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atasez si eu o poza... :think:

 

Am sters ce nu prezinta interes...

 

Poza e facuta la mine in casa.Ma intreb ce reprezinta asta???Sunt bantuita de fantome??

post-872-1162832290_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bravo !

 

si in legatura cu poza, aia ori e o pata, ori e o celula, ori e o imagine trucata :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bravo !

 

si in legatura cu poza, aia ori e o pata, ori e o celula, ori e o imagine trucata :crazy:

 

nu e nici o pata... serios..si nici nu e trucata...La un interval scurt am mai facut o poza si nu a iesit nimic...As atasa poza in intregime,dar eu snt in chiloti si chiar nu vreau sa ma vada tot forumul in chiloti. :think: mai am si alte poze asemenea...dar aici e mai mare sfera.

 

M-am gandit sa nu fie un microb ...marit de obiectiv...Nu stiu ce sa cred...

 

Alte pareri???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am cerut pareri in legatura cu pozele mele. Aici le asteptam degeaba.

Observ totusi asemanari. Este vorba de o sfera. In pozele mele sunt trei sfere. Numai intr-o singura poza pe care nu am atasat-o este doar o sfera, aproape de umar, pe partea stanga. La fel si eu am facut mai multe poze. Pe unele ies sferele, pe altele nu ies, desi pozele au fost facute una dupa alta cu acelasi aparat.

 

Ca sa vezi caror oameni incredintam spre discutie niste intamplari de ale noastre mergi la pag. 7 si apoi la pag. 5. Pacat ca acestor oameni, dintr-o mie de motive, nu li se interzice accesul in lumea civilizata!!!

 

Dupa ce le vezi, anunta-ma te rog. As vrea sa le sterg! E de nesuportat sa le vad mazgalite si intinate cu cuvinte obscene!

Editat de silverstar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut pozele...nu stiu ce sa zic...eu totusi refuz sa cred ca ar fi vorba de nu stiu ce entitati...incerc sa gasesc o explicatie logica...

 

si nu te supara pe acesti oameni care comenteaza si ei cum pot...Asa sunt unii mai glumeti .Nu cred ca au vrut sa te raneasca cumva.Nu-i asa baieti???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pune intreaga poza ! nu are nimic :think: sau cenzureaz-o. Ca sa se inteleaga mai bine.

 

Daca zici ca nu-i trucata atunci mai ramane doare reflexie si celula. Cred ca este un microb intrat in aparat cumva. :crazy: astept poza intreaga sa ma dau cu parerea mai bine :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×