Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

aha..k...am vrut sa vad daca minti.cu digital nu ies astfel de poze.

am incercat sa mopdific culorile in photoshop sa vad daca imi pot da seama ce ii in camera, dar nu mere.

oricum..tare! interesant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. Interesant in aceasta poza este partea albastra din dreapta. Se vede un cap si o mana ... cel putin asa vad eu si vad ca nu sunt singurul

 

 

 

eu vad doar un cap ..ciudat rau :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. Interesant in aceasta poza este partea albastra din dreapta. Se vede un cap si o mana ... cel putin asa vad eu si vad ca nu sunt singurul

 

Am prelucrat poza ta putin trecand-o prin cateva filtre de lumina si iata ce am obtinut

 

 

 

 

Intr-adevar si eu vad un chip acolo. Se pare ca ai si alti colocatari acolo.

 

pentru ca veni vorba am sa va arat cate ceva legat de treaba asta

 

Imi pare rau dar nu-mi dau voie sa incarc un material de o asemenea extensie

post-59790-1161620376_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
no? ni le pui sau ce faci? ai facut filmu'? pls arata-ni-l!!!!!

 

Uite vreau sa va arat ceva-citind materialele voastre mi-am adus aminte-feciorul meu cand era mic a participat la un cros si a luat locul 2.Atunci i-am facut poza si nu mare mi-a fost mirararea sa constat ca din el la capul pieptului iesise ceva alb. Im prima instanta am crezut ca este o pata de pe film insa privind mai atent ciudatenia am constatat ca lasa umbra deci ca este un ceva. Pe atunci nu existau mijloace performante de analiza a fotografiei asa ca am bagat-o in album si s-a asternut uitarea peste ea pana acum cand voi mi-ati amintit de ciudatenii. Priviti cu atentie fotografia,marit-o,cercetati-o cum vreti voi si spuneti-mi parerea voastra.

post-59790-1161626018_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
GOD! ai dreptate!! :D 8) :doh:

 

nu mai spun de faptul ca daca privesti mai atenta ai sa constati ca tot ce este in jurul lui are umbra iar el nu are umbra. Oamenii,diploma,punga cu dulciuri, toate au umbra dar copilul meu nu are umbra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu mai spun de faptul ca daca privesti mai atenta ai sa constati ca tot ce este in jurul lui are umbra iar el nu are umbra. Oamenii,diploma,punga cu dulciuri, toate au umbra dar copilul meu nu are umbra.

 

 

ba are umbra.. :stars: look careful..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×