Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

:stars: Spuchiiiii, brrrrrrrrrrr :doh:

Mi s-a facut pielea de gaina. :o:

:roll:

 

:drag:

 

iti garantez ca aceasta este facuta in Photoshop.. si eu ma jucam cu astfel de lucruri.

 

in legatura cu poza aia cu umbra si aia cred ca este facuta tot in photoshop, am marit-o in photoshop si se vad unele imperfectiuni, mai ales la "ozn-ul" ala de sus. Parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti garantez ca aceasta este facuta in Photoshop.. si eu ma jucam cu astfel de lucruri.

 

in legatura cu poza aia cu umbra si aia cred ca este facuta tot in photoshop, am marit-o in photoshop si se vad unele imperfectiuni, mai ales la "ozn-ul" ala de sus. Parerea mea.

 

Dragul meu tu ai descoperit o noua jucarie photoshop-ul si acum ca ai invatat sa te joci cu ea ai impresia ca toata lumea se joaca cu jucaria ta. Fi mai serios si incearca sa privesti lucrurile cu mai multa seriozitate.Lasa vrajala si fii mai matur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti garantez ca aceasta este facuta in Photoshop.. si eu ma jucam cu astfel de lucruri.

 

in legatura cu poza aia cu umbra si aia cred ca este facuta tot in photoshop, am marit-o in photoshop si se vad unele imperfectiuni, mai ales la "ozn-ul" ala de sus. Parerea mea.

 

ce ozn buey!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Joi, 26 oct. 2006, am facut niste poze. Doua la cusca catelului din curtea scolii. Iata ce a iesit!

Colega mea a folosit un aparat foto digital. Din mai mult de 20 de pozitii, am primit deocamdata doar 10. Sa vedem daca le pot posta.

post-36849-1162026693_thumb.jpg

post-36849-1162026712_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×