Sari la conținut
Forum Roportal
alborada

cum priveste un barbat o femeie care accepta sexul de la prima intalnire?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se spune adesea ca sexul este bun si de la prima intalnire, dar de cele mai multe ori am asistat la "rupturi" cauzate de prea multa disponibilitate.Voi ce parere aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se spune adesea ca sexul este bun si de la prima intalnire, dar de cele mai multe ori am asistat la "rupturi" cauzate de prea multa disponibilitate.Voi ce parere aveti?

Totul este relativ si interpretabil... eu unul nu am nici o problema cu "disponibilitatea" asta atat timp cat restul sunt ok... pot intelege o atractie fizica foarte puternica ce poate duce la asa ceva

Alte persoane pot privi lucrul acesta ca pe un defect de caracter...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se spune adesea ca sexul este bun si de la prima intalnire, dar de cele mai multe ori am asistat la "rupturi" cauzate de prea multa disponibilitate.Voi ce parere aveti?

Mie nu-mi trebuie nici una de la prima

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare : Cum priveste un barbat o femeie care accepta sexul de la prima intalnire?

Raspuns : De sus, de la spate, de jos , de sus , de la spate, din laterala ... apoi din usa !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va uitati prea mult la telenovele :D

La mintea cocosului..care fata se culca cu un tip dupa prima intalnire?? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La mintea cocosului..care fata se culca cu un tip dupa prima intalnire?? :cheer:

 

Am fost norocosul unei astfel de fete ... Deci mirelutza ... stai tu linistita ca EXISTA !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost norocosul unei astfel de fete ... Deci mirelutza ... stai tu linistita ca EXISTA !!!

 

ohoho... si inca multe... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost norocosul unei astfel de fete ... Deci mirelutza ... stai tu linistita ca EXISTA !!!

Stiu ca exista..eu intrebam doar: Ce fel de fata ar accepta asta?? :D

 

Eu dc as fi baiat n-oi fi prost sa refuz sa ma culc cu o dom'soara dupa ce-i dau un suc si o plimb cu tutu-ul :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca exista..eu intrebam doar: Ce fel de fata ar accepta asta?? :shout:

:cheer:

 

nu cred ca ar trebui sa arate intr un fel anume sau sa fie cu eticheta in funte. eu cred ca asta se poate intampla oricui intr un anumit moment din viatza. problema se rezuma la modul in care este privita de catre partener dupa ce au facut sex la prima intalnire: va fi considerata o "prada" prea usoara si disponibila asemanator si in alte situatii sau va urma o relatie cu un curs firesc :D

 

Intrebare : Cum priveste un barbat o femeie care accepta sexul de la prima intalnire?

Raspuns : De sus, de la spate, de jos , de sus , de la spate, din laterala ... apoi din usa !

:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×