Sari la conținut
Forum Roportal
alborada

cum priveste un barbat o femeie care accepta sexul de la prima intalnire?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se spune adesea ca sexul este bun si de la prima intalnire, dar de cele mai multe ori am asistat la "rupturi" cauzate de prea multa disponibilitate.Voi ce parere aveti?

 

daca si EL isi doreste acelasi lucru (sex de la prima intalnire) nu cred ca e vreo problema ... :cheer:

Editat de costy73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Firesc ar fi sa nu o priveasca ca pe'o femeie usoara, dar oricat am vrea(suntem o natie plina de prejudecati), nu sunt privite cu ochi buni. De ce un barbat are voie sa se gandeasca la sex de la prima intalnire si o femeie nu?...acum ar mai lipsi sa aud ca's feminista....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca si EL isi doreste acelasi lucru (sex de la prima intalnire) nu cred ca e vreo problema ... :cheer:

 

 

 

Asta a fost mereu asa in RO ??? nu-mi amintesc . . . de reguli si nu cred ca le-am uitat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce sexul la prima intalnire ar fi ceva tabu, sau mai rau condamnabil ?!

 

a... sigur, daca nu exista nimic ... o punte de legatura intre cei doi, atunci cu siguranta nu se poate vb de sex la prima intalnire.

 

pana la urma, fiecare este prizonierul propriilor lui prejudecati !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, dar tu .. n-ai 18 ani. Nici tu, nici harald. La varsta aia... li se pune o ceata pe ochi si altceva nu mai vad. Nici nu ma asteptam de la voi sa spuneti altceva. :cheer:

 

 

nu am...dar am avut. Si nu stiu ce facea harlad la varsta aia...dar stiu ce faceam eu :D.

dar revin si insist :shout: daca e sa fie "de o singura data" sau "de ceva nopti in Vama" nu e nici o problema. Dar pentru o relatie ce are sanse sa dureze, mi se pare un inceput...impropriu :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca se intampla o data, de doua ori, nu e nimic rau, dar daca devine un obicei deja ajungem la alte treburi, iar o femeie ar putea fi reperata ca o usuratica, ceea ce nu e chiar un lucru bun. :D

Eu nu as face dragoste niciodata de la prima intalnire :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se poate sti de ce?

nu ca as fi curioasa, sau ceva,dar vreau sa stiu.

de ce e exclus sexul la prima intalnire?

Pentru că nu pot face sex cu o tipă pentru care nu simt nimic. N-am apelat niciodată la o "profesionistă" şi am de g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×