Sari la conținut
Forum Roportal
thugtudor

Probleme diverse CS

Postări Recomandate

cum se poate sa nu se vorbeasca de cel mai jucat first person sooter .....

ce parere aveti de evolutia acestui joc sunt copii care joaca zile intregi fara oprire ..... si eu ma aflu printre "victimele" cs-ului .... daca mai sunt fani va astept sa vorbim :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fratele meu e un impatimit al CS-ului... intr-un timp activa intr-o echipa din Divizia A :)

Am incercat si yo sa joc, insa nu m-am incumetat niciodata pe net, mi-e frica sa n-o incasez rau :) Imi place jocul, are cam tot ce vrei si nu prea iti dai seama cand trece timpul ;) :x :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa sincera si unica(cred) mea parere C.sa. = Counter Succas!

DE CEEE?!? ar intreba unii! e prea static! imi place mai tare unreal tournamen 2003 sau 2004! combo jump, combo atac, combo pe unde vrei! gramezi de arme si vehicule in 2004 si daca vrei c.sa. joci cu un lighting gun sau chiar cu prastia cu luneta! Stie si ala headsot si alte alea si provoaca dependenta! Recomandat obezilor care vor sa slabeasca in fata calcului pentru ca la un joc de counter slabesti ca nu mananci pe cand la ureal slabesti pentru ca transpiri ca inecatu nu ai timpii morti din cs cu buy time si mars la ei la baza ca sa murim primii! No offence ment to cs fanatics! :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incearca sa joci cs 5 la 5 nu numai pe server si o sa vezi ca nu mai e la fel si referitor la arme ... nu se compara precizia si felul de tragere cu oricare alt joc FPS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am jucat 2 ani c.sa. si am avut si o echiputa! Been there, done that! nu ma prinde si cu asta basta! bafta la cei care le place! eu oricum nu sunt adeptul sooterelor! Nu vreau sa intru mai tare in discutii despre sotere in genere ca e cam ca o disctutie despre GOD intre un ateu convins si Papa de la Roma!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu-mi place counter... in general nu-mi prea plac sooterele(mai ales daca sunt realiste) .. prefer un joc fantasy sa te scoata din universul banal al lumii noastre. qacae 3 a fost acceptabil ... multiplayer beton si la fel si cu unreal tounament... dintre cele doua la-am preferat pe ultimul (mult mai dinaminc si aducea ceva nou dupa parerea mea) ... Acum astept Unreal 3 ... Abia astept sa vad ce grafica va avea ... Incerc sa strang bani pentru o placa de generatie noua sa fiu si eu pregatit :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine zis! Indiscutabil C.sa. e cel mai jucat sooter la ora actuala si asta cred ca nu e doar din intamplare! Eu le urez tuturor bafta si multa distractie la respectivul joc!

 

pe.sa.: Acesta a fost ultimul meu post pe acest topic! :cry: Bye!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ii fain CS da cred ca daca nu mai scot ceva nou, in 2 ani ... cele mai jucate sunt 1.5 si 1.6, mie imi place si inca il mai joc da ... nus ce sa zic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×