Sari la conținut
Forum Roportal
caradin

Probleme pe penis: o umflatura rosiatica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o problema acu cateva saptamani mi-a parut un fel bubita ca si cum m-ar fi intepat un tantar, care mai apoi s-a umflat si este rosiatica, are cam 0.5 diametru daca apas putin mai tare pe ea ma ustura putin.Care e problema?E ceva ffff grav? sau putin grav? trece sau necesita ingrijiri speciale?

 

Tot ce e posibil sa fie un herpes, un fost de-al meu a avut dar se trateaza foarte usor, cu un unguent si cu ceva pastile. dar e de preferat sa faci o vizita la cabinet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sal ,am si eu o promblema :mi-a aparut de cateva zile o umflatura (un nodul ) la baza penisului ,nu ma doare deloc si nu ma deranjeaza ,dar e acolo si nu stiu ce e .please help

Editat de elev2323

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SIFILIS :pardon: mai nou se ia sifilisul pe cale orala adica cu ajutorul vantului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai , eu iti propun sa nu stai sa te joci. Poate sa fie sifilis lejer , asa se manifesta si trece de la sine.

Furuncul in nici un caz nu a fost .

Asa ca , fuga la doctor daca nu vrei sa iti cumperi sicriu mai devreme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca e virgin ?! tot sifilis e :P

 

Am vorbit cu Doctor Clinho si mi-a spus ca e GONOREE :bye:

 

Neisseria Gonorrheae se ia de la o persoana care a facu sex anal sau normal deci e GONOREE

 

Persoana cu bube pe falus poate sa fie impachetata intr-un pardesiu de lemn daca nu merge la un doctor dermatolog.

 

Am gasit solutia, vorbesc cu Ciomu (prieten din copilarie)va face o operatie scapi de mascul , scapi de umflatura rosiatica scapi de mostenitori DEVII EUNUC ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×