Sari la conținut
Forum Roportal
caradin

Probleme pe penis: o umflatura rosiatica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

consulta neaparat medicul, nu astepta alte complicatii, la fel a inceput si la mine, iar acum toata zona capului e iritata, o sa consult si eu medicul zilele astea sa vad care e problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ... am 14 ani.. iar aseara mia aparut pe penis .. ca un cos ... pana dimineatza este la varf alb ca la un cos... nu doare doar putin daca il apas cam tare... nu am avut nici un contact SEXUAL .. sunt virgin 8) Stie cineva ce poate fii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ... am 14 ani.. iar aseara mia aparut pe penis .. ca un cos ... pana dimineatza este la varf alb ca la un cos... nu doare doar putin daca il apas cam tare... nu am avut nici un contact SEXUAL .. sunt virgin :doh: Stie cineva ce poate fii ?

Ok ms frumos nu mai am nevoie de ajutor a fost doar un cosh normal mia disparut.. :doh: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci...am oo problema de vreo 2 3 luni imi apar niste basicute pe penis si nush ce sunt cand imi trece intr'o parte imi apare in cealalta si ma ustura si cam doare umpic...are cineva idee ce ar putea fi si ce doctor ar putea sa ma consulte???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci...am oo problema de vreo 2 3 luni imi apar niste basicute pe penis si nush ce sunt cand imi trece intr'o parte imi apare in cealalta si ma ustura si cam doare umpic...are cineva idee ce ar putea fi si ce doctor ar putea sa ma consulte???

A, stai linistit. Asa e la inceput. Ca apoi se usuca si cade de la sine.

 

Ce zici de un doctor ginecolog?Zau ca nu doare mai tare decat ciupercutele pe care le ai!

Ginecologul si penisul ? :roll:

Eu i-as recomanda un dermatolog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci...am oo problema de vreo 2 3 luni imi apar niste basicute pe penis si nush ce sunt cand imi trece intr'o parte imi apare in cealalta si ma ustura si cam doare umpic...are cineva idee ce ar putea fi si ce doctor ar putea sa ma consulte???

cu caldura iti recomand un medic orl-ist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×