Sari la conținut
Forum Roportal
AdiM

Propuneri pentru Roportal

Postări Recomandate

te asigur ca eu cel putin, la feedback ma uit prima data cand intru pe forum, pentru ca daca arde undeva tare, aici apare, sau ar trebui sa apara. presupun ca nu sunt singura care procedeaza asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Moderatorii fac munca voluntara, mai vrei sa stea si non-stop? :airkiss:

nu daţi cu pietre...şi cei ce anunţă, tot muncă voluntară fac...

 

 

nu să stea unul non stop...ci să fie non stop c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui ca la profil , sub fotografia userului să nu fie două chestii at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La sectiunea blog poate ca ar fi "estetic" sa se poata realiza sub-blog-uri in care "truditorul" sa-si poata ordona ideile pe categorii. Sa faci cate un jurnal pentru fiecare categorie de idei pe care vrei sa le postezi parca nu are nici un haz.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

propun ca moderatorii să dea cu mopul peste oftopiceli şi să avertizeze userii prin pm dacă doresc...nu să se strice cu oftopiceli la oftopiceli topicele...

 

 

:hi:

 

 

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic1974...st&p=736810

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu propun ca moderatorii sa se trasforme in supraroportaleni si sa fie total echidistanti fata de toti oftopicarii.

nici acum n-am fost on? ce dreacu? :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io as propune sa nu se mai offtopiceasca din start :stars:

iar experienta spune ca pm-u' nu functioneaza. ca ii spui unuia, offtopiceste al doilea. ii spui aluia, vine al treilea. mai au moderatorii si alta treaba decat sa incinga butonu' de 'trimite mesaj'. ala e mesaj public, vizibil tuturor si o avertizare de bun simt. mai exista si moderatori care isi sterg avertismentele cand se potoleste lumea, by the way :rock: si desigur, mai exista si varianta de sters offtopic fara avertisment si de dat warnuri in consecinta. ca doar lumea stie si face cu buna stiinta si in cunostinta de cauza offtopic, asumandu-si eventualele consecinte. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×