Sari la conținut
Forum Roportal
AdiM

Propuneri pentru Roportal

Postări Recomandate

ar trebui să existe o opţiune care să permită sortarea după data naşterii a listei userilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Penalizarea membrilor care posteaza pe PM-uri pe Forum!. Este privat...privat sa ramana. Tocmai s-a trezit Varuna sa posteze franturi dintr-un PM pe care i l-am adresat acum o gramada de vreme. Nu era urat, dimpotriva. Ca ea il vede "jenant" e problema ei, oricum e o individa cu mari probleme. Pe topicul "EMIL BRUMARU", ca sa nu se creada ca vorbesc aiurea! :lol2:

...warn, avertisment, ceva de genul...ce-ar iesi daca am posta toti ceea ce ne scriem in privat, n-are rost sa comentam! :think:

De acord? Eu da!

Editat de Ydeea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...warn, avertisment, ceva de genul...ce-ar iesi daca am posta toti ceea ce ne scriem in privat, n-are rost sa comentam! :lol2:

De acord? Eu da!

 

:think: mai Ydeea..dar ce te aprinsesi asa mai fata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este privat...privat sa ramana.
Este la fel cu a publica o scrisoare care ti-a fost adresata tie. Si nimeni nu-ti da amenda pentru asta, insa este posibil sa fi privit cu suspiciune de cunoscuti, ca o persoana care nu este demna de incredere. Imaginea celui ce publica, are de suferit. Nu ajunge?

 

Pentru tine, ca emitator: mesajul care l-ai transmis a ajuns la receptor. Acum, daca iti este prieten cel ce-l publica, il renegi, daca ti-era dusman, de acum il vei uri si mai mult.

 

In plus, nu vad sa fie vreun PrintScreen cu mesajul, doar ca l-a pomenit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este la fel cu a publica o scrisoare care ti-a fost adresata tie. Si nimeni nu-ti da amenda pentru asta, insa este posibil sa fi privit cu suspiciune de cunoscuti, ca o persoana care nu este demna de incredere. Imaginea celui ce publica, are de suferit. Nu ajunge?

 

Ai dreptate, nu mai scriu nimic. E mai bine, nu stii cine, ce, care, cand...ca si nastrusnica scrisoare, nu-i asa? Ba da!

Nu i-as zice "suspiciune", i-as cam zice..."greata". Aviz amatorilor! :D

 

 

 

:think: mai Ydeea..dar ce te aprinsesi asa mai fata?

 

Ca erai tu prin preajma! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cer imperativ in fata Marii Adunari Nationale sa ramana vizibile post-urile pentru care se primeste warn ca sanctiune. Altfel avertismentul ar fi lipsit de temei. Fapta trebuie sa fie opozabila, pentru ca sanctiunea sa fie justificata. Datorita faptei, esti pedepsit. Daca fapta e ascunsa, atunci pe ce baza mai e condamnat omul?

In speranta ca cererea mea va fi solutionata cu celeritate, va multumesc anticipat.

Editat de Wahaha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cer imperativ in fata Marii Adunari Nationale sa ramana vizibile post-urile pentru care se primeste warn ca sanctiune. Altfel avertismentul ar fi lipsit de temei. Fapta trebuie sa fie opozabila, pentru ca sanctiunea sa fie justificata. Datorita faptei, esti pedepsit. Daca fapta e ascunsa, atunci pe ce baza mai e condamnat omul?

In speranta ca cererea mea va fi solutionata cu celeritate, va multumesc anticipat.

 

 

si eu doresc acelasi lucru!

Nu de alta, dar sa-mi pot da seama unde am gresit!

Aflu de la ceilalti ca am luat warn, dar nu stiu de ce? cand am "zbarcit"-o? cu ce?

Vreau acelasi lucru, pentru ca asa pot invata sa nu mai fac altadata!

 

va rog, va rog, va rog! :)

sau scrieti pe pm,orice metoda numai sa vad si eu ce am facut!

 

:P

spor la lucru! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu doresc acelasi lucru!

Nu de alta, dar sa-mi pot da seama unde am gresit!

Aflu de la ceilalti ca am luat warn, dar nu stiu de ce? cand am "zbarcit"-o? cu ce?

Vreau acelasi lucru, pentru ca asa pot invata sa nu mai fac altadata!

 

va rog, va rog, va rog! :)

sau scrieti pe pm,orice metoda numai sa vad si eu ce am facut!

 

:P

spor la lucru! :P

 

Cand primesti warn, jos, sub nick,avatar,titlu preferential,grup,posturi,conectat,locatie,membru nr. se afla "Avertizeaza: (10%)" dai click pe "10%" si ti se va deschide o fereastra in care scrie cine ti-a dat warn si de ce.

 

post-38536-1178966883_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult!

mai am o intrebare (desi sunt offtopic) - ce inseamna preview?

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×