Sari la conținut
Forum Roportal
santee

cum as putea sa o recuceresc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

trebe pe fiecare forum sa existe cineva sa se bage an seama sa-arate inteligenta lui/ei sclipitoare ,peste tot trebe sa apara unu si sa arate ce poate sa faca cu 2 neuroni,ar trebui sa deschidetzi un topic-ce poti sa faci cu 2 neuroni,va rog frumos daca nu avetzi legatura cu topicul meu sa nu mai postatzi ,antzepatziva pe topicurile voastre,mersi frumos

Roxana daca chiar vrei sa afle baiatul respectiv ca simtzi ceva pt el te duci la el si ai spui an fata ce ai de spus ,mai mult decat nu ce poate sa-ti spuna ,antzelege si tu e barman si probabil are multe admiratoare de ocazie ,dar nu vrei sa te confunde cu una din ele

Editat de santee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trebe pe fiecare forum sa existe cineva sa se bage an seama sa-arate inteligenta lui/ei sclipitoare ,peste tot trebe sa apara unu si sa arate ce poate sa faca cu 2 neuroni,ar trebui sa deschidetzi un topic-ce poti sa faci cu 2 neuroni,va rog frumos daca nu avetzi legatura cu topicul meu sa nu mai postatzi ,antzepatziva pe topicurile voastre,mersi frumos

Roxana daca chiar vrei sa afle baiatul respectiv ca simtzi ceva pt el te duci la el si ai spui an fata ce ai de spus ,mai mult decat nu ce poate sa-ti spuna ,antzelege si tu e barman si probabil are multe admiratoare de ocazie ,dar nu vrei sa te confunde cu una din ele

 

topicul tau?... dar ce-ai dat bani pe el ? :shout:

 

sa fim seriosi, santee...

traim intr-o democratie... totusi.

 

sau...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....asa..poate ne iese parul din dos! :P

 

:shout: :shout: :o:

 

zuza...

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal, de curand sotzia a hotara sa bage divortzul si mam trezit ca o iubesc mai mult ca ori cand dar ea vad ca cu cat mai mult eu ma straduiesc sa salvez casnicia cu atat ea ma uraste mai mult ,........

Ce pot sa fac sa o recuceresc ,mai existe vreo speranta?

 

Daca ea nu te mai vrea nu mai ai ce face! Trebuie sa accepti ideea! :shout:

Dar ... omul e dator sa lupte pentru ceea ce-si doreste! Asa ca ... bafta! :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×