Sari la conținut
Forum Roportal
santee

cum as putea sa o recuceresc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:airkiss:

stiam ca o sa vii fuga aici sa postezi..si ma gandeam sa scriu si eu aici ca sa te amuz. :crazy: .muhahaha...mi-a iesit? :flowers:

 

din plin ! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ultima oara am plans la 15 ani cand ma batut mama .Cand am zis ca am plans n-am facuto pt mila cuiva am facuto ca asa mia dictat sufletul,miam dat seama cat sant de vulnerabil ,daca cineva miar fi spus ca eu am sa plang pt o femeie as fi ras de el .nu am deschit acest subiect ca sa caut mila cuiva ,e prima oara an viatza mea cand ami deschid sufletul vre-unui strain sau vre-unui prieten,nici odata nu mam plans la nimeni de necazurile mele leam tzinut pt mine,pot sa zic ca ca motto-ul meu dupa care miam dictat viatza e"daca cauti o mana de ajutor ,o gasesti la capatul maini tale"Mersi pt toate sfaturile pe care le-am primit de la voi si sper sa o recuceresc don't whory by happy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
,pot sa zic ca ca motto-ul meu dupa care miam dictat viatza e"daca cauti o mana de ajutor ,o gasesti la capatul maini tale"Mersi pt toate sfaturile pe care le-am primit de la voi si sper sa o recuceresc don't whory by happy

 

BAFTA !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci totul a incepu cu un tip super dragut ...intr`un club... ne`am privit,sa uitat la mine ne`am uitat unul la altul am flirtat,si prietenul lui o cun pe prietena mea asa incat am vb cu ea sa ma ajute sa vorbeasca cu el . El e barman ... si na pur si simplu mi sa pus pata pe el cum ce sa fac sa fie al meu?A dat si el un semn adik imi raspundea la ce faceam,sa intamplat intr`o seara eu am fost cu amica mea la baie si barmanul a vb cu tovarasul prietenei mele si a zis "care e tipa care vrea sa ma cunoasca stia deja ca este o fata care il place...tipa care se uita insistent?" si tov ala a zis ca da ea... bagate in seama etc si eu eram la masa cu un amic si ma gandeam poate crede ca as avea ceva cu el dar l-a l-a lamurit baiatul ala si ia zis ca e vecinul meu.El zicea cum sa se bage in seama cu mine daca sunt cu cineva deja ... ce sa fac sper ca ati inteles ce am vrut sa zic daca ma duk eu la el ma simt nashpa e ca si cum dupa aia m`ar avea sub papuc ....poate data viitoare cand o sa fiu singura :crazy: oricum nu stiu ce sa fac si stie ca`l plac acum na ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Roxana daca tipul ii place de tine mult te va cauta el singur cu singuranta ,mai ales ca stie ca esti singura.BFTA. :unknw:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e ceva iesit din comun sa`ti placa de cineva? pur si simplu m`am uitat la el pt ca mi`a placut sa uitat la mine si mai departe vedem noi :o: si nu vreau sa il domin nu m`am dus la el ... sau sa fac cine stie ce.. e deajuns pt inceput sa .. intrati in vb apoi na treaba vine de la sine :shout: :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×