Sari la conținut
Forum Roportal
Mallorca

Clisee

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ha ha ha ce logica ... sper ca am voie sa rad fara sa te simti ofensata ... pai ce conteaza ca romanii aveau alta religie si evrei aveau proprii lor zei ?????

Pai daca Isus e Dumnezeu Adevarat ... pai atunci el este Dumnezeu si pentru unii si pentru altii si pentru toti de pe planeta si din Univers ...

Pai ce Dumnezeu Adevarat este un nimeni pentru Pilat ? doar ca pilat are alta religie ... sa ma stric de ras ... nu alta"

Dumnezeu ptr unii si ptr altii?Cine te-a invatat asta nenea? Si daca vrei sa stii Pilat nici nu a vrut sa il trimita la moarte pe Isus.El a fost rastignit si condamnat de catre evrei si legea iudaica,care l-a invinuit ca se face una cu Dzeu!

In ce Istorie ai invatat tu asta,ca poate ne facem si noi invatati asa ca tine :spiteful: !!!

Sau,ca sa fiu on topic,poate sa iti facem un altar si sa iti aducem ofrande.Ce zici?Te tine? :doh:

Editat de annacondor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Yo sunt Cainite cu mici influente de francmasoni...mama nu s-a putut abtine intr-o noapte, of ! Si ce sa mai spun...aveti grija ca e o combinatie neplacuta! usor aberant dar greu obosit si usor tarziu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si usor, usor, ajungem sa nu mai dormim, sa nu mai mancam, sa nu mai facem nimic, doar sa stam pe forum la sectiunea Religie. Unde sunteti, obsedatilor? Ce va mai fac zeii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prea ocupati de Zei... prea ocupati cu descifrarea Bibliei, prea ocupati cu rugaciuni, si uita de propria lor viata. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prea ocupati de Zei... prea ocupati cu descifrarea Bibliei, prea ocupati cu rugaciuni, si uita de propria lor viata. :flowers:

si cam cum decurge o zi oisnuita de-a ta? hai ca, cred ca vreau sa te iau de model :good:

Editat de mlg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce vrei? sa'ti povestesc o zi din viata mea? Nu cred ca te intereseaza.... iar sa intru in polemici despre Dumnezeu nu vreau. Eu consider ca este ceva mult prea personal. Pot sa spun in schimb ca ma bucur de viata mea, o traiesc frumos si sunt fericita!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si usor, usor, ajungem sa nu mai dormim, sa nu mai mancam, sa nu mai facem nimic, doar sa stam pe forum la sectiunea Religie. Unde sunteti, obsedatilor? Ce va mai fac zeii?

 

Nu mai am timp nici sa mai respir cu raspunsurile pe care trebuie sa le dau userilor mei:

soimos,mlq,tily,dark brigner,desert rose,etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×