Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ea [Tarja] a fost data afara deoarece nu facea nimic in afara de a canta.Nu punea suflet in melodii, nu le dadea viata.Ci le canta sec, doar de dragul banilor, as putea zice. Nu pot sa zic ca facea treaba rea in concerte, dar nici pe membrii formatiei nu-i contrazic.
true to the end.daca am vazut un lucru la Nightwish, a fost ca, live, Tarja facea extrem de putine pe scena. parea grefata in formatie, nu ca ar fi apartinut lor :crazy:
o dau din ce in ce mai soft, mai au putin si canta muzica usoara.
o, da! 7 days of the wolves este de-a dreptul lautareasca :think:
tarja isi scoate album in noiembrie, cu noua formatie in care canta, sper sa fie mai reusit decat noul album nightwish.
amen to that :jester: Editat de daimon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din contra..Ea a fost data afara deoarece nu facea nimic in afara de a canta.Nu punea suflet in melodii, nu le dadea viata.Ci le canta sec, doar de dragul banilor, as putea zice. Nu pot sa zic ca facea treaba rea in concerte, dar nici pe membrii formatiei nu-i contrazic.

 

Sunteti siguri ca asta e singurul motiv pt care au dat-o afara? Oare nu cumva are de-a face si cu orgoliul ranit a lui Tuomas..? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

astia care isi tot dau cu parerea de ce a fost data tarja afara...mai baieti, care a citit macar un interviu in legatura cu subiectul asta? cred ca nici unul.

tarja a fost data afara din formatie pe motive financiare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
astia care isi tot dau cu parerea de ce a fost data tarja afara...mai baieti, care a citit macar un interviu in legatura cu subiectul asta? cred ca nici unul.

tarja a fost data afara din formatie pe motive financiare.

 

Crede-ma ca am citit si am vazut o gramada de interviuri si da, ai dreptate, au dat-o afara din motive financiare, dar asta n-a fost singurul motiv... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crede-ma ca am citit si am vazut o gramada de interviuri si da, ai dreptate, au dat-o afara din motive financiare, dar asta n-a fost singurul motiv... :o:

 

au decis sa o excluda, din cauza lacomiei ei era sa distruga formatia...

Cu Tarja bateau mai mult spre Ghotic, acum sunt o formatie metal ... destul de buna... astept oricum urmatoarele albume. Prea incantata nu sunt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nightwish NU au fost niciodata gothic. Erau o trupa de power metal. Acum nu mai sunt nimic din pacate. Imi pare rau de Tuomas care este un geniu. S-a dat in jos mult. Pacat de el, sincer. Si asta numai din cauza ca nu au stiut sa aleaga o solitsta acre sa aibe vocea necesara pt ceea ce crea el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nightwish NU au fost niciodata gothic. Erau o trupa de power metal. Acum nu mai sunt nimic din pacate. Imi pare rau de Tuomas care este un geniu. S-a dat in jos mult. Pacat de el, sincer. Si asta numai din cauza ca nu au stiut sa aleaga o solitsta acre sa aibe vocea necesara pt ceea ce crea el.

 

acum da, power metal. Dar albumele mai vechi atat mie cat si altora ne sunau catre gothmetal. Chiar ei se declarau intr'un timp "gothmetal"... cat despre faptul ca merg in jos... in ochii unora, in ochii altora s'au ridicat, tot succesul ala il au...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fara Tarja nu sunt nimic....Am vzt o treaba pe youtube...Tarja vs Anette, Rock vs Pop....Sincer nu`mi place vocea lui Anette, nu are nimic deosebit in ea, am auzit`o cantand si melodiile nightwish varianta tarja.....ORIBIL :cheer: In rest nu am asc nimic nightwish avand`o ca solista pe tipa asta anette...dar chiar dintr`o trupa powermetal sa ajungi la pop :alien:

 

A da..si spunea cnva ca a fost data afara ca nu punea suflet in mel, ca nu facea nimic pe scena.....ioi... :doh: ...sa stiti ca e destul de greu sa mai faci cv cand interpretezi o mel cu vocea aia....incercati voi sa cantati ca ea[ dar fara sa va auda cnva :blink: ] si sa mai faceti si altcv..stiu eu..dati din cap.. :P ... hhh altcv....tot asa pe youtube..cnva a lasat un comm ca anette e de`a dreptul penibila pe scena, danseaza ca la o trupa pop....altcv nu mai zic.. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×