Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

puiule nu mai confuza membrii noi

se referă la userul nightwish :drag:

acum puteţi continua, pe topic ;)

 

okkkkkkkkkkkkkkk

i love.... nightwish!

e chiar ontopic

 

Imi place ca esti ironic :hi:

gresit

ironic .......e marian,,(userul) :P

doar exuberanta ma determina sa si glumesc! :P

sper in mantuirea voastra :P

va pup! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok...de acord...noua solista nu are nici o treaba cu nightwish...am ascultat single-ul ala nou lansat de ei, eva, si parca ar fi alta formatie...tipa aia are o voce asa subtirica...pentru muzik pop, trance, oricum nu rock, nu nightwish...

parca ziceau k au ascultat maimult de 2000 de demo-uri tirmise de cantarete...asta era cea mai buna? crek au ascultat cateva si s-au plictisit si gata au ales-o pe aia...hmmm sa vedem cum or fi melodiile...sper sa ma insel ...chiar imi placea nightwish cand era tarja... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ewo Rytkonen, managerul Nightwish, ne-a confirmat faptul ca trupa va fi incantata sa concerteze pentru a 3-a oara in Romania. Acest lucru se va intampla la sfarsitul anului 2007/inceputul lui 2008, dupa lansarea urmatorului album, intr-un concert organizat de Fundatia Aquarius. Multumim Ewo! Nu multe trupe se pot bucura de un manager ca tine, care sa-si puna sufletul pentru trupa (N.B: Ewo Rytkonen este cel care a selectionat demo-ul Nightwish din alte cateva sute in 1996, insotind apoi trupa in toate turneele inca de la lansare, si care a contribuit substantial la ridicarea lor internationala.) ;) :D :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oofffff!

imi place mult trupa nightwish

deci o iubesc!nici aici nu imi pot exprima gusturile muzicale???

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×