Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Incepe ploaia tocmai cand am de mers undeva. 

Desi la stiri au spus ca peste vre-o 1 ora daca va incepe dinspre California, ceva forma de furtuna, vijelie, o sa vedem, dar deja picura.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 ore, Motorină a spus:

Ce ieftine-s chiriile de hale in Cluj :eek:     "Cre'ca impachetez" ...

Credeam ca vei trece granita mai spre West!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, The Unknown a spus:

Credeam ca vei trece granita mai spre West!!!

Dar poate s-a gândit sa își deschidă un atelier propriu, nu sa fie un simplu angajat. Bravo lui! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, doamnelor si domnisoarelor! :derisive:

 

Am atelier propriu neinmatriculat, ar trebui o cerere foarte mare si buna, ca sa pot vedea un viitor/oficializare in treaba asta. Aici la mine e mai mult decat moarta treaba.

Gilau pare un pont bun, nici nu stiam zona.

Vestul e o "paine" mare, buna si sigura. O sa ma mai servesc, ca sa nu stau la... mila romanilor. Domeniul auto inca nu pare profitabil, dar poate ca piata de aici e de fapt singura problema.

In alte parti am vazut ca sunt pretuite service-urile.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Motorină a spus:

La multi ani, doamnelor si domnisoarelor!   :derisive:   In alte parti am vazut ca sunt pretuite service-urile.

:drunk:  Doar dupa ce apune soarele incepe petrecerea!!!   Esti invitat ....  

O sa-mi prepar ceva festiv de cina sa celebrez evenimentul Ziua Femeilor, dar am de mers in magazin sa vad ce se ofera azi. 

Pentru Desert am cumparat fructe, Mango, Pepene Galben si Inghetata.   Sint cam satula de gatit pentru o vreme, dar o sa fie ceva langa cartofi pe masa.  

De la mine mai primesc si cate-o oala de sarmale mecanicii sau altceva, sa am prioritate.   Mai duc si cainilor si cateilor de paza bunatati ... sa nu ma latre!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, Motorină a spus:

La multi ani, doamnelor si domnisoarelor! :derisive:   Vestul e o "paine" mare, buna si sigura.

Uite aici poveste de SUCCES tot mai spre West, in fosta Regiunea Maramures se afla Certeze!!!    Eu am trecut de multe ori pe acolo si am vazut acele PALATE. 

https://playtech.ro/stiri/satul-din-romania-unde-sunt-cei-mai-bogati-oameni-romanii-cu-ferrari-sunt-printre-cei-mai-saraci-862189?utm_source=CAPITAL&utm_medium=website&utm_campaign=fidmee  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce frig a fost ieri!!!  Cu grindina ploua si tot ce mai vrei aducea ploaia, iar eu eram pe drumuri, asa s-a nimerit. 

Totusi pomii infloresc, cais-ul la mine-n curte dar si citricele scot crengi noi, dar mai incolo infloresc. 

O sa avem iar frunze uscate de greblat daca nu vine un vant serios sa ne scuteasca si de acel job :o:  ca de spalatul geamurilor pentru Paste deja am scapat!!!

Ploaia de ieri a rezolvat ... pe aici NU se calca hainele in casa, se scot perfect din uscator si avanti.  Alea de mers la nunta se dau la curatat sau se cumpara noi.

Inca nu s-a inventat un fenomen natural sa faca si acel job dar asteptam.  

Nici azi nu este cald, doar 19*C, tocmai de aia o sa fac o supa!!!  

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×