Sari la conținut
Forum Roportal
Carrina_19

sa fugim sau nu?

Postări Recomandate

si in plus daca voi vedeti doar un cutit asta nu inseamna ca ceilalti nu au si ei... 3 tigani + 1 cutit mai e cum mai e, dar 3 tigani + 3 cutite... si cine stie ce sabii de ninja au in masina aia..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai probabil ca as evita amestecul , in cazul expus situtia ma depaseste clar, iar confruntarea lor nu ar duce la nici un rezultat. Probabil as anunta politia, as lua nr. de masina.

As vrea sa te intreb cevapersonal....ai fost in situatia fetei rapite .....sau a martorului?... Ceva imi spune ca nu e doar o situatie ipotetica(daca vrei iti pot spune si ce).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si in plus daca voi vedeti doar un cutit asta nu inseamna ca ceilalti nu au si ei... 3 tigani + 1 cutit mai e cum mai e, dar 3 tigani + 3 cutite... si cine stie ce sabii de ninja au in masina aia..

Aia nu e o problema. :crazy: Mie tot mi-ar fi mila de ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu as lua`o la fuga tot uitandu`ma in spate... as intra in padure de frica sa nu ma vada si chiar dak mas rataci nu as iesi din padure pana dimineata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ati face in urmatoarea situatie?

Sunteti singur/singura pe strada si in jurul vostru nu sunt case,doar copaci..mergeti ce mergeti pe jos si la un moment dat auziti un tipat; reusiti sa vedeti de la distanta 3 tigani care ameninta o fata cu un cutit..si o obliga sa intre in masina lor..nr masini nu reusiti sa vedeti iar tiganii poarta sepci pe cap asfel incat din profil sa nu-i puteti rec sa zicem in cazul in care mergeti la politie..

ce ati face intr-o asemenea situatie?..sa zicem ca degeaba incercati sa dati telefon la politie,prieteni ca pana vin ei se poate intampla o tragedie asa ca destinul fetei este strict in mainile voastre..sa o ajutati sau sa fugiti!

la aceasta tema as prefera sa rasp cat mai multi baieti,barbati..si fetele pot rasp dar ma intererseaza mai mult ce atitudine ar lua baietii intr-o asemenea situatie..daca vi s-a intamplat ceva asemantor cu ceea ce am scris eu puteti scrie aici

As face un joc de calculator, tziganii sa tot dea cu cutitu' si cu mouse-ul sa poti misca fata sa eviti loviturile...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As face un joc de calculator, tiganii sa tot dea cu cutitu' si cu mouse-ul sa poti misca fata sa eviti loviturile...

 

 

ha ha ha ha ha O:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×