Sari la conținut
Forum Roportal
^_^princess^_^

Poate sa-ti placa de cineva dar sa stii ca e urat/urata?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

deci....mie imi place d un baiat.Totii prietenii mei imi spun k este urat,k nu e pentru mine,ca nu ne potrivim...si din astea! ! realizez k e urat...dar eu il va frumos...cam greu d explikat :) :flowers: :friends: :) >> Voua vi s-a intamplat..?

post-103431-1182874175_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ori tipul e urat pentru ca il doare undeva de felul cum arata si cum se imbraca, ori asa l-a lasat natura si lui ii pasa de el. Evident, in primul caz poti sa uiti ca a existat vreodata, pentru ca i-ar pasa de tine mai putin decat ii pasa de el.

 

Dar daca zici ca-ti place de el nu cred ca ai vrea sa recunosti ca e vorba de asta ... mai degraba ai sustine contra tuturor ca este doar o problema fizica si atat :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

atunci cand cunosti un om, prima impresie e cea estetica

dar daca treci acest prag si descoperi omul vei realiza ca felul cum arata e mai putin important, adevarata valoare fiind in esenta lui

apoi...e vina lui ca asa l-a lasat mama natura?

nu sufera destul sa fie si izolat???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci cand cunosti un om, prima impresie e cea estetica

dar daca treci acest prag si descoperi omul vei realiza ca felul cum arata e mai putin important, adevarata valoare fiind in esenta lui

apoi...e vina lui ca asa l-a lasat mama natura?

nu sufera destul sa fie si izolat???

bine spus :flowers:

si eu merg pe acelasi principiu.nu te atrage "sufletul"la o persoana pe care o vezi pe strada,cauti frumusetea..dar cand constati ca nu e indeajuns,mai lasi"frumosii"la o parte...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ce nimeni nu e frumos la perfectie. Stiu si eu fete care nu sunt neaparat frumoase fizic, dar prin felul cum se comporta devin dragute, simpatice....

Daca tie iti place, da-o-n colo de lume, ca doar nu ea sta cu el, ci tu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai ce nimeni nu e frumos la perfectie. Stiu si eu fete care nu sunt neaparat frumoase fizic, dar prin felul cum se comporta devin dragute, simpatice....

Daca tie iti place, da-o-n colo de lume, ca doar nu ea sta cu el, ci tu!

imi place cum ai zis-o :flowers: :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar trebui sa fie mandru k imi place d el.. :flowers:

draga prietena

gresesti, caci mandria, vanitatea, orgoliul nu sunt tocmai calitati....si apoi, de ce sa nu ''mandriti'' reciproc?

de ce e nevoie sa il plasezi din prima pe un plan inferior?

probabil ca esti tanara, frumoasa..ce s-ar intampa daca ai suferi un accident din care ai iesi ...'sifonata''?

daca vrei sa aflii omul, priveste-l in ochi

al tau prieten, puiu

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci....mie imi place d un baiat.Totii prietenii mei imi spun k este urat,k nu e pentru mine,ca nu ne potrivim...si din astea! ! realizez k e urat...dar eu il va frumos...cam greu d explikat :) :friends: :) :wub: >> Voua vi s-a intamplat..?

 

cand iti place de cineva..nu-l vezi urat...parerea mea..nici nu ar fi trebuit sa iti pui problema asta...si ce daca zice lumea? zambeste si mergi mai departe... :flowers:

Editat de Khristine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci....mie imi place d un baiat.Totii prietenii mei imi spun k este urat,k nu e pentru mine,ca nu ne potrivim...si din astea! ! realizez k e urat...dar eu il va frumos...cam greu d explikat :) :flowers: :friends: :) >> Voua vi s-a intamplat..?

NU!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×