Sari la conținut
Forum Roportal
dorinand

site-uri cool in flash

Postări Recomandate

Dragut. M-am jucat un pic cu el.

Din cate am vazut pe circuitul initial merge oca indiferent de greutate. Dar daca schimbi dealurile e din ce in ce mai greu sa gasesti combinatia buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tot e vorba de pagini de Internet realizate in Flas, probabil ca e ceva mai vechi dar merita sa vizitati: www.pixelranger.com de unde veti putea face o conexiune catre alte pagini de internet tot in flas. Incercati!

Legat de "builder" cum ii spuneti voi, nu mai tin minte adresa, dar gasisem la un momendat o pagina de internet a unui arhitect din canada care-ti dadea voie pe pagina lui sa-ti realizezi singur atat designul exterior al locuintei, cat mai ales (caci asta m-a impresionat cel mai tare) cel interior, putind alege dintr-o multidine de chesti. Programelul care statea la baza acestei mici inginerii era foarte istet realizat si complex!

Dar cum mintea omului mai si uita, nu mai tin minte adresa!!! :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu pagina. E un site deosebit.

Pagina arhitectului nu am vazut-o inca si as fi curios poate stie altcineva de ea.

Cred ca flas-ul poate fi folosit pentru a face lucruri deosebite dar de cele mai multe ori este folosit unde nu este cazul. Sunt pagini in care nu se justifica folosirea flas-ului doar pentru cateva artificii care poate impresioneaza la inceput dar devin enervante mai apoi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cautam un programator in Flas care sa faca o aplicatie similara (+alte proiecte interesante).

 

Postul este in Cluj-Napoca, full-time.

 

Deci Flas MX action script, PHP, MySQL, Linux.

 

Detalii: jobs@dotdesignstudio.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×