Sari la conținut
Forum Roportal
Elena m1

Bani sunt mai importanți ca dragostea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Habar nam cei aia sa iubesti un strain. Daia si parasiti asa intro veselie, ca nu va leaga nimic de oamenii aia, doar excitareala. Si cand aia trece, la gunoi cu ei. Confunzi iubirea cu excitareala. Iubirea e doar cand sunteti mai intai prieteni.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu dețin adevărul absolut ca tine dar cred ca e pe undeva la mijloc. Și nu confund nimic, asta nu tre sa îmi explici ca știu.

Nu duc discuțiile astea nicăieri. IRMC.. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/18/2022 at 9:56 AM, Elena m1 said:

Și dacă zice ca nu, o sa fie o conversație în care eu o sa pic prost. 

Pai il intrebi cumva sa nu aiba cum zice nu "de ce tot imi zici astea mie ? Hai sa lamurim ca ma cam deranjeaza sa imi dictezi tu viata ce sa fac si ce nu in viata mea, nu m-am maritat si n-am facut copii ca nu am vrut, e vreo problema ?", si invers, pici bine ca nu pari carpa in fata lui, pici prost daca nu te impui deloc. Vorbeste si te simti prost, ca i-ai permis asta.

Cam asa, dar eu cred ca tu nu ai curajul sa pui problema cum trebuie, totusi nu vrei sa renunti la banii lui cred, altfel rezolvai repede problema. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Comportamentul lui este schimbat fata de mine, are răutăți gratuite și nu înțeleg de ce. Nu era asa când ne-am întâlnit prima data. I-am spus ca îmi place de el și îmi place sa fiu cu el sa vad ce zice. Mi-a spus ca și el la place, dar nu înțeleg de ce are schimbat comportamentul. 

Editat de Elena m1
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa  supărat ca i-am spus ca merit mai mult decât niște bani și nu o sa ne mai vedem. Și nu mai vrea sa vorbească cu mine. Ma întrebat dacă îmi place sa fiu cu el, și i-am spus ca asta nu contează pentru ca el nu poate sa stea cu mine. A spus ok, și sa terminat. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Good.

Off you go to your next fucked up relationship.

Asteptam cu interes ce topic mai deschizi la anul. Desi nu le vad rostul, ca nu inveti nimic din sfaturile noastre.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi placeau mai mult relatiile lui Malkia... le descria asa cu pasiune, si ăia mereu erau The One! Din fericire, datorita mie, a parasit forumul. Aceasta e ultima ei relatie consemnata aici pe forum:

Oare ce-o mai face ? L-o fi gasit pe The One ?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/24/2022 at 2:54 PM, Elena m1 said:

Sa  supărat ca i-am spus ca merit mai mult decât niște bani și nu o sa ne mai vedem. Și nu mai vrea sa vorbească cu mine. Ma întrebat dacă îmi place sa fiu cu el, și i-am spus ca asta nu contează pentru ca el nu poate sa stea cu mine. A spus ok, și sa terminat. 

Pai f bine ca ai terminat cu el, ce atata tevatura pe tine, de ce de nece, s-a cam plictisit de tine, ai fost o marfa ptr el, de aia s-a suparat cand ai zis ca meriti mai mult decat bani, dupa el NU meriti, ca daca meritai nu te vindeai ptr bani, eu acuma am inteles de ce se supara.

Zice ca daca meritai mai mult, nu ai fi stat doar ptr bani, oamenii care merita mai mult asta cauta, ce merita, nu stau doar ptr bani sa fie o marfa, un consumabil. Nu vrea sa stea cu tine, te considera de calitate proasta, s-a folosit de tine ptr sex si atat, considera ca un om de calitate nu ar fi facut ce ai facut tu, cu alte cuvinte te cam considera cumva o prostituata.

 

 

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×