Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de fotbal 2024

Postări Recomandate

Meciul s-a terminat 1-1. Am jucat prost, ăsta e adevărul, dar mai avem șanse de calificare. Urmează meciul cu  alde Kosovo. Dacă nu vom bate nici Kosovo, atunci pa, merităm să stăm acasă.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ieri cand juca Franta cu nu mai stiu cine ... ma striga OMU' sa merg ca joaca frumos echipele, dar eram ocupata, cu mana in ceva in bucatarie.

Cand am ajuns acolo, vad ca se plimba doar pe teren lumea aiurea ... tocmai s-a terminat jocul.

Acum cu tenis, tot imi striga ce nu-i convine ca la aia din estul europei nu este afisat pentru ce tara joaca sau din ce tara provine dar tot negresa a castigat ca era bine identificata si face DIVERSITATEA intre jucatoare.   Asta conteaza azi sa fi o minoritate dar nu MAGHIARA, preferatii sint negri ca in Hollywood la cinema.   

Se uita ca filmul n-a fost inventat de acest neam african sau de pe alt continent!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oki, am Bătut Kosovo cu 2-0 după un meci în care am cam suferit. Bine, importantă a fost victoria. Urmează pentru noi meciul din deplasare cu Belarusul din 12 octombrie, în care, dacă vrem să ne calificăm, singura variantă ar fi victoria. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi se dispută restanța Kosovo - Israel, meci foarte important pentru stabilirea clasamentului final al grupei din care facem și noi parte. 

Pentru noi, cel mai bine ar fi să bată Kosovo sau măcar ca meciul să se termine la egalitate. Dacă bate Israelul, ar fi cam nașpa.

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
6 hours ago, Canaris2 said:

A    batut   Israelul

Kosovo - Israel: 1-0

Deci nu a bătut Israel, ci Kosovo.

Evident că rezultatul, adică victoria Kosovo cu Israelul, ne avantajează. Însă va conta meciul direct pe care îl vom susține sâmbătă cu Israelul, în Ungaria, acolo unde n-avem voie să pierdem dacă vrem să ne calificăm. 

Dar până atunci urmează Israel - Elveția, miercuri, meci foarte important și ăsta. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mamă, ce ocazie a ratat Marin!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

2-1 România! Hai, bre, că se poate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Măh, ne domină ăștia...

Hai băieți, pe contaatac! :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×