Sari la conținut
Forum Roportal
Rayn

Anomaliie pandemice

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

6 hours ago, The Unknown said:

Obisnuita cu multe aspecte al manipularii...

 

ai dat-o un pic...pe langa...
ma refer la alt fel de manipulare
ca a fost pandemie si ca oamenii au murit de covid, cand in realitate au murit din cauza unui protocol criminal impus - in contextul in care virusul ucigas n-a atacat vanzatorii de legume, de ex., care n-au purtat masca desi aveau multe contacte fizice
ca a fost si este razboi, cand in fapt au fost prezentate imagini din jocuri sau din arhivele cu explozii - mai pe viu a fost in 1989 cu tehnica rablagita a acelor vremuri
ca a castigat Ukraina un concurs eurovision, cand in realitate s-au prezentat sub-mediocru - 
votul n-a fost nici pe merit, nici pe mila ci DOAR din PIX, ca si cifrele pandemice 

Nu v-ati intrebat de ce s-a motivat o deficienta tehnica la anuntarea rezultatelor din Ro?
macar una din variante presupune refuzul reprezentantului de a comunica 12 puncte pt Ukraina, si s-a folosit o diversiune
halal!
 

mare anomalie!@

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in cuvinte putine

fraudă de proportii

 

nu sustin ca Romania trebuia sa castige, personal mi-a placut Suedia, Moldova trebuia sa castige un fel de premiu de popularitate, iar Romania un fel de hit al verii in cluburile de pe litoral

mai dar Ukraina ?

ala cu palaria pe ochi cine era?  de i s-au inchinat atatea voturi din pix...Zelensky?

nu de altceva, dar se poate observa lesne ca occidentul este indemnat ( ca la ordin ) sa-si plece capul....vai vai vai

mare anomalie!@

Editat de Rayn
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iata si dovada "oficiala"

intre 1.10 si 1.30

....a primit din partea EBU o alta lista spre a fi citita

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 15.05.2022 la 5:27, Rayn a spus:

ai dat-o un pic...pe langa...  ma refer la alt fel de manipulare  ca a fost pandemie si ca oamenii au murit de covid, cand in realitate au murit din cauza unui protocol criminal impus - in contextul in care virusul ucigas n-a atacat vanzatorii de legume, de ex., care n-au purtat masca desi aveau multe contacte fizice

Pe langa ce???   dar fiecare cu adevarul in care crede.   Eu n-am nimic cu Eurovision ca nu vad emisiunea.   

Vanzatorul din Aprozar nu este singurul care n-a purtat masca, foarte multi doctori au refuzat daca ei nu credeau ca este necesar, s-au facut si operatii minore fara masca si manusi pe cine cunosteau ca n-are AIDS, SIFILIS, TBC sau alte boli periculoase.   

Mai mult acea categorie de oameni au murit care tot mureau dar mai infectau si altii.   Eu m-am vaccinat inainte de COVID si cu altceva care m-a tinut pe picioare, dar n-a fost gratuit desi acea epidemie n-a RE-aparut inca, dar si cand va reveni, cosasul va fi foarte ocupat.   

Tot se dezbate si aici de ce unii au murit, altii din aceas casa n-au avut nimic.  Concluzia ca s-au nascut in diferite vremuri care are de a face cu genele persoanei, ceva stiinta de dincolo de imaginatie dar pe undeva adevarat ca am fost creati in alta parte, aici doar ne-am dezvoltat.       

Eu sint multumita ca n-am fost mai bolnava si traiesc, nu prea intru in gandit serios, de ce sau de ce nu.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
9 hours ago, The Unknown said:

...

Vanzatorul din Aprozar nu este singurul care n-a purtat masca.....

nici eu n-am purtat, dav la aprozar a existat CONTACT si fara DISTANTARE, asa ca s-a dus pe rapa naratiunea oficiala despre contagiozitate si mortalitate

9 hours ago, The Unknown said:

Mai mult acea categorie de oameni au murit care tot mureau dar mai infectau si altii

asta face parte tot din naratiunea oficiala,  d-aia nu s-au facut nici autopsii, in fapt virusul traind doar intr-o gazda vie, biologic, n-avea cum sa sara la gatul altora, 

dar n-au vrut ca lumea sa cunoasca adevarata cauza a mortii --- care era protocolul!

9 hours ago, The Unknown said:

Tot se dezbate si aici de ce unii au murit, altii din aceas casa n-au avut nimic.  Concluzia ca s-au nascut in diferite vremuri care are de a face cu genele persoanei, ceva stiinta de dincolo de imaginatie dar pe undeva adevarat ca am fost creati in alta parte, aici doar ne-am dezvoltat.       

a fost si este in continuare foarte greu, spre imposibil de explicat, dece un virus prezentat ca fiind atat de contagios n-a infectat ceilalti membrii ai familiei

personal am dus alimente la poarta unui covidat in pandemie

le-am lasat la poarta pentru ca asa era protocolul, m-ar fi parat vecinii

dar ei intre ei, membrii aceleli familii in care doar 1 (unul) era infectat n-aveau nicio treaba

asa ca FAKE!

 

Referitor la eurovision 2022

astia cu mascarade gen covid, razboi, vaccinare, progresism etc...

 au fraudat pe fata si acum incearca sa limpezeasca apele

o sa insir toate minciunile lor, ca sa vada macar cititorii acestui forum cat de abjecti sunt!

 

 

Editat de Rayn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa nu cumva sa se sugereze macar, ideea conform careia testarea covid sau vaccinul covid ar avea vreun rol in urmatoarea pandemie!

ar fi o maaaare anomalie!

azi 24 mai 2022

 

 

Editat de Rayn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

atat covidiada recent brusc incheiata cat si varioliada cimpanzeilor brusc incipienta au fost precedate de exercitii de simulare 
precum autopsiile, sunt interzise studiile privind originea 
covidiada a avut la baza un inamic invizibil, imposibil de detectat de catre omul de rand
varioliada cimpanzeilor are la baza un inamic la fel de invizibil, la fel de imposibil de detectat de catre omul de rand, dar care se manifesta vizibil


o noua etapa?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai moartea este realitate ... restul e fantezie!!!   Au murit amaratii ca s-au saturat de viata sau ca asa a vrut dumnezeul si suna mai familiar decat altfel formulat.   Mereu trebuie ascuns adevarul ca minciuna este mai credibil de cei in cauza, bolnavi gravi in cazul de fata.   Virusurile ca si microbii sint invizibili, cum sa creada asa ceva un religios ca te si omoara???

Am auzit ca ultima varianta, ca nu s-a stiut ca vaccinurile sint gratuite!!!  Dar de acum sint pe bani chiar daca ai asigurare, acum se intereseaza unii  "unde mai zic aia ca se dau acele injectii"???   

La mare gramada vor fi morti in etapa urmatoare, mai pe la iarna cand incepe sezonul de Flu!!!

Cand s-a dat numele conditiei ca este COVID, am si auzit ca un bun prieten in Romania a murit in cateva ore dupa ce i-a venit rau la munca,   era manager de un bar de noapte, alcoolul era materia prima de prelucrat, si totusi el a fost primul mort din oras ca acolo se gaseau de la cei mai eliti pan-la cei mai jegosi clienti.     Se ia si de pe bani infectiile  :surrender:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
9 minutes ago, The Unknown said:

.... Mereu trebuie ascuns adevarul .

oare cand vor putea afla vaccinatii covid cum ca bubita maimutareasca aparuta pe piele poate fi rodul manifestarii ingineriei genetice din vaccinarea covid?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu contribui mult cu fanteziile la ducerea in eroare al omenirii!!!   Sincer iti doresc sa ajungi ACOLO sa-ti vezi moartea dar sa-ti spuna "aia" ca n-ai nimic, decat faci parte din reciclarea naturala al materialelor genetice fara valoare!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×