Sari la conținut
Forum Roportal
Rayn

Anomaliie pandemice

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"O tulpina a MRSA nu poate fi învinsă de antibiotice. A apărut la porci, iar oamenii sunt în pericol"

 Acei oameni care mananca PORC, asta e cuvantul cheie aici PORC care animal este Haram nu Kosher si trebuie eliminat si porcul ca si pe ala care-l manaca din ecuatia umanitatii si s-au terminat cu MRSAurile!!!    De tulpina asta o sa aibe grija toata lumea in acest an si sa manance multa varza acra, hrean si din astea.   Sa aveti rezerva de otet si sare in acasa!!!

https://evz.ro/o-tulpina-a-mrsa-foarte-rezistenta-la-antibiotice-aparuta-la-porcii-din-crescatorii-se-poate-transmite-la-om.html 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 6/30/2022 at 2:03 AM, The Unknown said:

Nu este clar ce spune, iar vocea nu este sincronizat cu miscarea buzelor si lumea aplauda.  ... De aia zic, nu stiu exact de cine au scapat, ce fel de oameni???    

am clipul, il pot reposta, dar va putea fi vizionat dupa ce trece perioada de cenzura

pana atunci...

poze

b1.png.5179f7d4173b01ec290eae0d334c81f0.pngb2.png.991f16503bdea8f73de56c1139e15ba7.pngb3.png.a1ad1e280f94bda48df08459469a4809.pngb4.png.c48ff8ab539723a7fed9e6e945edf015.pngb5.png.12125f1fc4bf1ad609b2f2710a9765a6.pngb6.png.f65f65dbbdf4dc7fd54352dab8902df0.pngb7.png.5355a1303a3d0204a33fa7ed28a6e253.png

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

remember martie 2020

stare de urgenta 

aramta a iesit pe strazi contra virusului ucigas...

semnul exclamarii!

ar2.PNG.dc7b816580e40bcd1693dd6c596f8350.PNG

armata, care trebuia sa ne apere.....

ar1.PNG.dcfe2b9a8fdee774905ffddc7db03564.PNG

.....s-a temut de un virus de care nu s-au temut repoterii...

ar3.thumb.PNG.109b765dd5338e3cd29ad584c400cbef.PNG

 

 

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, Rayn a spus:

remember martie 2020,  stare de urgenta,  aramta a iesit pe strazi contra virusului ucigas... semnul exclamarii!

Eu n-am mai fost la Bucuresti din 28 Julie 1994, dar remember ce am vazut atunci si o sa-ti scriu daca vrei, dar tancuri n-am vazut asta-i sigur. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 7/5/2022 at 2:00 AM, The Unknown said:

Eu n-am mai fost la Bucuresti din 28 Julie 1994, dar remember ce am vazut atunci si o sa-ti scriu daca vrei, dar tancuri n-am vazut asta-i sigur. 

nu-i doar pentru tine mesajul...

n-ai vazut, n-ai vrut sa vezi...nu conteaza

in 2020 astia oficiali au scos armata pe strazi impotriva unui virus

armata avea...evident arme de foc si purta MASCA!

impotriva unui virus....

curat murdar...

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

referitor la o alta discutie de pe alt topic...

ccea ce astazi este considerat si acceptat ca fapt stiintific si oficial, vezi inclusiv vaccinurile covid,

aceeasi autoritate stiintifica poate veni peste ceva timp sa sustina cum ca a fost...

- o eroare de măsurare
- o eroare de înregistrare
 

asa ceva este nu numai inadmisibil, ci de-a dreptul CRIMINAL!

este criminal ca autoritatile sa poata spune peste o vreme ca a existat o eroare in cazul vaccinului!

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Rayn a spus:

nu-i doar pentru tine mesajul...n-ai vazut, n-ai vrut sa vezi...nu conteaza...in 2020 astia oficiali au scos armata pe strazi impotriva unui virus...armata avea...evident arme de foc si purta MASCA!...impotriva unui virus....curat murdar...

Si iar ne lovim de o chestiune delicata ca romanii accepta armata doar in razboi sau Apararea Patriei, la Granita si Vama sa ia ciubucuri.  In Lumea Buna unde communismul n-a dominat sa prosteasca cetatenii, se recunoaste armata ca o forta interna de Ordine Publica!!!   Daca apare o pandemie doar ARMATA cu masca si Arme de Foc cu gloante reale pot tine in frau lumea ingrozita de frica mortii.   Ei au putere sa tina si sa apere de CRIMINALI medicamente, injectii, vaccinuri, etc., alte materiale sanitare sa nu fie imprastiate in cautarea de narcotice de drogati inraiti sau alti dementi.   Sint antrenati sa vaccineze populatia, au educatia necesara de Asistent Medical in caz de o nastere sau alt caz care necesita atentie urgenta si imediata.

Stiu ca tu-i vezi doar pe FRONTUL PACII UNITE dar in Statele Unite si Lumea de West ei au multe alte roluri pe langa a lupta, combate Dujmanu' ... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 7/6/2022 at 10:23 PM, The Unknown said:

 

Stiu ca tu-i vezi doar pe FRONTUL PACII UNITE dar in Statele Unite si Lumea de West ei au multe alte roluri pe langa a lupta, combate Dujmanu' ... :o:

inclusiv dusmanul invizibil, se cunoaste...

mai, astia tot o dau din nou cu covidul

io cred ca in primul rand

in prima instanta

tre" sa jure ca s-au inselat in privinta vaccinarii

1 doza nu se putea, trbuia 2 doze, alea nu erau suficienta si era nevoie de 3 doze, altii au bagat si 4 doze

vaccinat complet, booster, complete booster

s-a glumit destul intru prinderea-surprinderea celor in cauza, cum ca urmeaza super-booster, mega-booster, ultra booster  

----

precum aproape tot atatea cani de apa pentru unul nevaccinat, care culmea, nici n-a avut, nici nu are, nici nu va avea....

in timp ce tot occidentul vaccinat, booster-at...geme!

 

Editat de Rayn
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

”Așa se întâmplă când ai niște șefi obedienți, politruci de doi lei. Totul a fost o prostie crasă”

”Pe fondul măsurilor legislative luate atunci în viteză, al campaniilor de presă agresive, al dispozițiilor prezidentiale televizate, repetate la 2-3 zile, al indicațiilor prețioase primite, vreme îndelungată, seară de seară, prin mass-media, de la mai-marii MAI, precum și al presiunii psihologice instituite de către șefii ierarhici asupra polițiștilor, o colegă mai puțin experimentată a aplicat o sancțiune contravențională administratorului unei terase care functiona după ora 22.00

https://stirileprotv.ro/stiri/social/toate-amenzile-date-in-pandemie-au-fost-ilegale-politistii-au-ajuns-sa-plateasca-din-banii-lor-cheltuielile-de-judecata.html

cum mai adica, voua v-a luat 2 ani din viata ca sa va treziti?

pai io tot spun ca armata, ca politia nu avea ce sa caute pe strazi, ca oamenii au fost efectiv tarati, legati, incatusati pentru ca nu purtau masca, 

acum veniti si incercati sa va spalati cum ca au existat ordine de la superiori?

netrebnicilor!

pp1.thumb.PNG.9a97fb10dedcb49247332368c474b070.PNG

Editat de Rayn
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bideul iar are COVID si nu crapa!!!  dar se va vindeca imediat ce Djokovic NU va participa la competitia de tenis.

Ne baga poza pe ecranele TV-ului cu el sa ne fie mila sau ce, chiar ne cred prosti pe restul populatiei care nu avem munca lor de a conduce Statele???   E trist ca ne cred idioti ca nu vedem cum fura, dar nu vor trai destul sa se bucure, sa cheltuie acele sume, dar si daca mai sufla, nu pot iesi din casa de frica!!!  Se incarcereaza singuri.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×