Sari la conținut
Forum Roportal
heavymetalftw

6/06/2006

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Toti stiu ca 666 e numarul diavolului si o sa "murim" toti pt ca..

- a 6-ea luna a anului

- a 6-ea zi a lunii

- al 6-lea an al noului mileniu

ce parere aveti despre asta? cum credeti ca o sa fie acea zi?unii nu isi vor da seama si nu o sa reactioneze.. dar voi...?

Se vede ca habar nu ai despre ce e vorba. numarul asta nu reprezinta un moment temporal si nu e legat de sfarsitul lumii. Data sfarsitului lumii nu o stie nimeni decat Dumnezeu. Unde mai vedeti din astia care vin sa propovaduiasca sfarsitul lumii fiti siguri ca aveti de-a face cu paranoici si falsi profeti. Sfarsitul lumii a fost deja anuntat, iar Dumnezeu nu va mai trimite mesager sa ni-l anunte iar. 666 nu este altceva decat un interval energetic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aolio :)

e o cuanta acuma, un moment de spin, un fractal subatomic...

:)

si noi care ne faceam deja bagajele. :huh: eu cred ca e totusi mai bine sa asteptam.

Nu se stie niciodata :o:

Daca Dumnezeu a ales totusi chiar acesta zi ? Poti sa stii ? Aa ? Stie cineva ce a ales Dumnezeu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aolio :)

e o cuanta acuma, un moment de spin, un fractal subatomic...

:)

si noi care ne faceam deja bagajele. :huh: eu cred ca e totusi mai bine sa asteptam.

Nu se stie niciodata :o:

Daca Dumnezeu a ales totusi chiar acesta zi ? Poti sa stii ? Aa ? Stie cineva ce a ales Dumnezeu ?

... si Dumnezeu joaca dupa cum canta muritorii... Fiti fara grija, inca nu s-a rupt nici o pecete!

Si ma refeream la energie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... si Dumnezeu joaca dupa cum canta muritorii...

BLASFEMIE !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
BLASFEMIE !!!

Exact... acum cred ca m-am facut inteles. Sa il lasam pe Dumnezeu sa isi vada de ale Lui si noi sa ne vedem de ale noastre!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exact... acum cred ca m-am facut inteles. Sa il lasam pe Dumnezeu sa isi vada de ale Lui si noi sa ne vedem de ale noastre!

Macar de-ai avea bunul simt de a nu posta tampenii...Daca nu est crestin abtinete sa hulesti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Macar de-ai avea bunul simt de a nu posta tampenii...Daca nu est crestin abtinete sa hulesti!

las' coane , ca la ce dude dau si "crestinii" ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca ma deranjeaza virusii care-si baga nasu peste tot...Nu-ti ajunge ca postezi de 50 de ori pe zi?Trebuie sa ne deranjezi si pe noi?

Editat de Master_PiX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vezi ca ma deranjeaza virusii care-si baga nasu peste tot...Nu-ti ajunge ca postezi de 50 de ori pe zi?Trebuie sa ne deranjezi si pe noi?

 

incearca cu un ....antivirus! :o:

mai, mai ...pizmuiesti posturile mele?....nu e frumos ! :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×