Sari la conținut
Forum Roportal
AlexCoiotul

sa producem sfârșitul lumii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci nu Mai suport femeile si fetitele care se apropie de mine ma aproape de 13 pasi mari se apropie la 2 pasi si intorc capul continuu in spate si in fata cand nu ma uit I spate incepe sa ma faca se duce in magazine Isi cumpara de toate ca sa prinda putere sa vina peste mine , in fiecare zi acelas lucru si nu reuses cash le acting macar o data ca sa ma linistesc si sa pot tine capul Mai sus imp de 11 ani si face asta multe femei si fetite, toate

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femei frumoase frumoase dar care nu ofera nici un pic de iubirea macar de 3 ori pe an cat ar fi necesar ca sa Mai simt om si linistit, viata mea e din targoviste si acolo oameni poti sa te apropii de ei destul de mult si te lasa in pace bogati a lor e animalele, gaini, porci si vaci, nu ma ajutat sa ma intorc acolo mai degraba am fost pe post de ,, sa vina femeile peste mine si alti sa le-o traga

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi recunosc pacatele ca nu mai am timp sa mai deschid alt topic acum Am babardit o femeie de 25 de ani in spania care dormea inner-un cort pe un teren alunei case de ajutor Am babardit o fetita de 4 ani in germania timp de 10 secunde Am dat sperma pe fata si in fura la cam 7 femei care dormea pe strazi din spania, germania, ungaria si romania Am aratat penisul pe strada zeci de femei si fetite tot din tarile astea Am sutit 2500 coco straini Si alti 1500 romanesti Si ali 300 Si alti 250

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tom Cruise e Tom Cruise, n-ai cum să ce ca când ai face cui ai vrea să-i.

E atât de inofensiv în perversitatea-i, că nu mă îndur să-l banez. 

Deocamdată.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am recunoscut ce le - am facut la femei care nu aleg sa stea in bratele unui barbat ci alege sa traiasca singure pe asfalt banci, sau sub acoperisul altuia, foarte speriat de ele le- am facut ,, felul,, gratis si bunicamea constantina a fost din targoviste si am fost in targoviste si e foarte usor sa traiesti acolo un om poate avea casa pe un hectar de teren minim multi sunt asa e foarte mult loc si animalele se plimba in voie mi sa spus ,,omule,, si nu trebuie sa fie cineva foarte om ca sa traiasca acolo ca nu e nimeni la munte

Editat de AlexCoiotul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×