Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

Acum am citit in ziarul din Ungaria, capitanul echipei din Olanda zice ca el va purta ceva semn vizibil pro LGBTXYZ, iara daca va auzi o vorba contra, va parasi terenul.   Nu vad pariul pentru acest meci, desi stirea este in ziarul de azi, si se va juca la Budapesta ... poate in alta zi, mai citesc odata ... se va juca cu Cehia, Duminica si lozincile rasiste il vor deranja.  Asta e deja apel pentru pariori sa-si puna toti banii pe ei, care deja nu este joc pe merit, ci pe favoruri sexuale.   

 

Holland csapatkapitány kijelentette, levonul a pályáról, ha rasszista szólamokat hall Budapesten - Liner.hu

 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pronosticurile mele sint la mare risc daca cineva vrea sa parieze, ca n-am vazut deloc Tara Galilor vreodata pe un teren de fotbal, s-ar putea ca in prima parte al jocului sa se ajunga la aceste rezultate!   

Tara Galilor - Danemarca:  2 - 3 

Italia - Austria:  2 - 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
31 minutes ago, alexandru_al3c said:

Deci,ma jur acum am vazut ca avem aceleasi pronosticuri.Am analizat situatia,si cam astea sunt scorurile pe care le-am gandit:derisive:

E ok. Glumeam. :smile:

21 minutes ago, The Unknown said:

Pronosticurile mele sint la mare risc daca cineva vrea sa parieze, ca n-am vazut deloc Tara Galilor vreodata pe un teren de fotbal, s-ar putea ca in prima parte al jocului sa se ajunga la aceste rezultate!   

Tara Galilor - Danemarca:  2 - 3 

Italia - Austria:  2 - 1

La mare risc ar fi fost așa:

Tara Galilor - Danemarca:  3 - 2 

Italia - Austria:  1 - 2

:laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, alexandru_al3c said:

Vriies, hai ca ne-am orientat bine.:cool:

În sensul că vor câștiga danezii, da. Cu privire la scor, încă nu știm. :smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

4-0 pentru danezi! Wow!

Pe unde mai sunteți, bre? :biggrin: În afară de Vriies și alex, chiar nimeni nu mai chibițează pe aici? :laugh:

Danezii și-au dat drumul la joc și la cum o fac, pare că o să le facă viața grea echipelor cu care vor juca. Următorul adversar al danezilor? Cel mai probabil Olanda sau, mai exact spus,  învingătoarea dintre Olanda și Cehia. 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu doar a 2-a parte al meciului am vazut dar nu sint incantata de scena sportiva de azi.   Se cauta motive sa fie gresala, actiuni deloc sportive dar pe asta se pariaza!!!   Golurile sint suspicioase mereu dar nu se anuleaza ci se aplauda.   Echipele cu economie stabila castiga mereu, cine a mai auzit de Wales ca tara independenta sa joace sport???   Eu nu.   Asta da o sansa mai mare Angliei la eventual castig ca sint 2 echipe aparte.   

Care meci urmeaza???   Am timp sa prepar o Omleta cu Ciuperci, ardei gras si ceapa ca Omu' vrea sa manance!!!    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 minutes ago, The Unknown said:

Eu doar a 2-a parte al meciului am vazut dar nu sint incantata de scena sportiva de azi.   Se cauta motive sa fie gresala, actiuni deloc sportive dar pe asta se pariaza!!!   Golurile sint suspicioase mereu dar nu se anuleaza ci se aplauda.   Echipele cu economie stabila castiga mereu, cine a mai auzit de Wales ca tara independenta sa joace sport???   Eu nu.   Asta da o sansa mai mare Angliei la eventual castig ca sint 2 echipe aparte.   

Care meci urmeaza???   Am timp sa prepar o Omleta cu Ciuperci, ardei gras si ceapa ca Omu' vrea sa manance!!!    

Corect! O femeie adevărată e aia care dă la Om să mănânce! :happy:

Urmează Italia - Austria, ora 22 (Ora României)

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
45 minutes ago, alexandru_al3c said:

Danemarca a facut senzatie,a inceput prost cu doua infrangeri,dar si-au revenit in forta,si sunt motivati,poate si dupa ce s-a intamplat cu Eriksen,sunt curios ce vor face mai departe.

Poi, da, asta ziceam și io. Că vor fi o nucă extrem de tare în următorul meci pe care-l vor avea cu învingătoarea dintre Olanda și Cehia.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×