Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

Merg sa-mi cumpar Bitter Melon sa ma amaresc si mai mult, e o vreme insorita afara la 42*C numai :eek: am nevoie de aer proaspat.    Prea mult TV si computer pentru un timp scurt am avut.    

Acum 14 minute, Blues a spus:

Misto gol Austria!

Ma asteptam sa-l anuleze ... dar erau cam surprinsi de profesionalismul austriecilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci frumos de tot meciul Italia Austria. Chiar wow, nu ma asteptam sa se tina atat de bine austriecii.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In timp ce ma uitam la meci Sambata, realizam ca nu retin nici un nume al jucatorilor ca nu prea le pomenesc pe nume doar pe nationalitate, americanii au probleme cu pronuntarea dar si cu comentarea.  Nici un cuvant despre unde se joaca meciul, ceva despre oras sau arena/stadion, nimic nu se spune doar prostii, pe cand alta data ne facea familiar cu locul de unde se transmite meciul, sa ne placa tara de unde sint jucatorii, eram informati cine sint atletii si ce planuri au.  In lipsa de ceva interesant adorm pe canapea ca ori se clarifica cu sistemul 3-D in ce categorie sa bage gresala, sau se da ajutor medical pe teren, sau se asteapta sa se intample ceva ca se misca incet.   Golurile nu sint mare eveniment dupa ce canceleaza 3 de la o echipa in favoarea celuilalt ca-s mai tari in parcare.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, alexandru_al3c a spus:

Nu e primul,si Tara Galilor a avut ieri un rosu.

A, nu știam, super. Ieri n-am urmărit nimic

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce tot lauda pe ratatul de Ronaldo iar, sint capabili sa anuleze golul belgienilor dar nu vad greselile, faulturile adversarilor.  Nu-mi place cum este judecat nici acest meci.

De ce iar este infofolit Ronaldo???  sa nu se vada recentele locuri de injectat droguri???   Mi-e sila sa-l vad acolo.  Sper sa va fi scos definitiv din fotbal.     

  • Downvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×