Sari la conținut
Forum Roportal
buratinox

Terapie neconventionala in tratarea cancerului - metastazelor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Referitor la topic......Cancer la stomac....credeti ca se poate vindeca?

E foarte important ce CREZI TU, draga mea.....Eu cred ca Da, se poate vindeca......Dar tu trebuie sa gasesti calea catre vindecare.

Multa sanatate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Referitor la topic......Cancer la stomac....credeti ca se poate vindeca?

E foarte important ce CREZI TU, draga mea.....Eu cred ca Da, se poate vindeca......Dar tu trebuie sa gasesti calea catre vindecare.

Multa sanatate.

BUNA! Orice boala se poate vindeca cu ajutorul lui Dumnezeu de multe ori daca ne indepartam prea mult de el si ne iubeste ne mai da si cate o boala ,si daca ne intoarcem la el ne poate vindeca de orice ,pe de alta parte cum vrea el .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

imi poate spune cineva cum se poate lua legatura cu Dl Ioan Istrate. Va rog mult de tot sa ma contactati si pe mine la radudimonu@yahoo.com sau la tel. 0751/251 890; 0727/787 287. Am nevoie disperata de ajutor si am vazut cum altii au reusit si vreau sa incerc si eu. Va raman dator pe veci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa detaliezi putin in ce consta terapia, unde a facut, cu cine, cat costa?

 

Tatal meu are o tumora la plaman si ma intereseaza orice metode.

Cu ea! :good:

 

 

 

 

Nu stiu cita incredere aveti in produsele naturiste dar gelul de aloe vera impreuna cu antitumoralele produse de aceeasi firma dau rezultate extraordinare.Scrieti-mi pentru detalii la dannyfree35@yahoo.com

Cunosc pe cineva care s-a vindecat de cancer genital cu aloe vera ...dar,facind in paralel tratamentul alopat si a baut apa vie si apa moarta .

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu ea! :o:

 

 

 

:doh: Pai,ce spuneam? :lol2: ...

:taunt: Esti incorigibila,Mayama!

 

 

 

Cunosc pe cineva care s-a vindecat de cancer genital cu aloe vera ...dar,facind in paralel tratamentul alopat si a baut apa vie si apa moarta .

 

Ce fel de cancer genital?

 

Cred ca daca cineva ajunge in faza de diagnostic "cancer JOS" deja nu m-ai are timp de aloe vera si alte experimentari naturiste...paralel cu tratamentul medicului poate sa faca jos spalaturi cu irigatorul din amestec de ceaiuri din pelin, tataneasa, galbenele - cate o lingura la 1.5 litri apa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, bunica mea in varsta de 69 de ani a fost diagnosticata cu cancer pe rect malign.Are o tumoare neoperabila si una care a fost extirpata in timpul operatiei anus contra naturii.Acum face citostatice si cred ca s-a mutat la rinichi...azi a fost prima sedinta de citostatice si se simte bine.

Va rog sa-mi spuneti daca se va mai intinde si in alta parte si daca se va simti la fel de bine pe parcursul sedintelor.

Ma mai intereseaza daca se poate face si alt tratament in timpul citostaticelor, si ce anume.Am vazut saptamana trecuta la TV facand reclama la un tratament foarte bun pentru aceasta boala si nu stiu cum se numeste.Va rog din suflet sa-mi raspundeti cat mai repede, sa-mi dati niste sfaturi, orice ! Va Multumesc.

Ma scuzati ca am postat pe mai multe topicuri dar sunt disperat !! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna .As vrea sa va cer si eu un sfat,daca sunteti draguti.Am primit zilele trecute o veste care m-a doborat...unchiul meu a fost diagnosticat cu cancer la stomac ,a fost operat luni dimineata insa medicul dupa operatie ne-au dat sanse minime deoarece are metastaza in faza 4.Ar mai fi vreo sansa...ce ar fi de facut?Orice sugestie e binevenita.Va multumesc din suflet si multa sanatate la toata lumea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut, bunica mea in varsta de 69 de ani a fost diagnosticata cu cancer pe rect malign.Are o tumoare neoperabila si una care a fost extirpata in timpul operatiei anus contra naturii.Acum face citostatice si cred ca s-a mutat la rinichi...azi a fost prima sedinta de citostatice si se simte bine.

Va rog sa-mi spuneti daca se va mai intinde si in alta parte si daca se va simti la fel de bine pe parcursul sedintelor.

Ma mai intereseaza daca se poate face si alt tratament in timpul citostaticelor, si ce anume.Am vazut saptamana trecuta la TV facand reclama la un tratament foarte bun pentru aceasta boala si nu stiu cum se numeste.Va rog din suflet sa-mi raspundeti cat mai repede, sa-mi dati niste sfaturi, orice ! Va Multumesc.

Ma scuzati ca am postat pe mai multe topicuri dar sunt disperat !! :P

 

Discutam cu cineva din SUA despre introducerea unui tratament nou pe piata romaneasca. Este vorba despre un tratament care chiar a tratat cazuri de cancer.

Este un produs natural care permite celulelor anaerobice să se autodistrugă.

A dat rezultate pozitive

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×